Job de Vries

NN Marathon Rotterdam 2025

Rennen tegen kanker

Lieve mensen,

Op 13 april 2025 ga ik de NN Marathon van Rotterdam lopen. Aangezien ik net naast de reguliere aanmelding heb gegrepen, probeer ik via deze weg mijn startbewijs te verkrijgen. Misschien heeft het zo moeten zijn.

In 2010 werden mijn familie en ik geconfronteerd met de ziekte kanker, toen ik de diagnose lymfeklierkanker kreeg. Een bericht dat je nooit hoopt te hoeven horen.

Maar in plaats van verdriet ontstond er iets heel moois: strijdlust. Vanaf het begin tot het eind hebben mijn gezin, alle mensen die mij een warm hart toedragen, en ikzelf de moed niet opgegeven. “Mij pakken ze niet,” heb ik altijd gedacht. Na een intense periode van veel onzekerheid, chemo, misselijkheid en pijn, kan ik met geluk zeggen dat ik kanker heb overwonnen, iets waar ik nog steeds kippenvel van krijg.

Nu krijg ik de kans om anderen te helpen die hier ook mee te maken krijgen. Ik heb deze pagina opgericht om een startbewijs te krijgen voor de NN Marathon van Rotterdam, maar nog veel belangrijker vind ik het geld ophalen voor al die mensen die ook deze verschrikkelijke diagnose hebben gekregen.

Hardlopen begon voor mij als een manier om te bevestigen dat ik nog gezond was, en die behoefte aan bevestiging is omgeslagen in een serieuze hobby waar ik niet meer zonder kan. Doneer niet voor mij, maar voor al die anderen die het zo veel meer nodig hebben.

Ik hoop jullie allemaal op 13 april te zien bij de finish, waar ik (onder de 4 uur) de marathon ga uitlopen.

Mij pakken ze niet.

Job

Mijn badges

Actiepagina gemaakt

Foto's toegevoegd

E-mails verstuurd

Aan eigen actie gedoneerd

Streefbedrag behaald

Streefbedrag verhoogd

Top fondsenwerver

Gedeeld op social media

Donateurs bedankt

€500 euro opgehaald: t-shirt verdiend

Mijn donateurs

35.4

Koop De Vries

Succes

100

Opa en Oma

Wij wensen jou heel veel succes met deze goede actie

50.4

Gert en Cora de Vries

We laten ons niet klein maken door kanker💪🏼! Die marathon doe je fluitend. Heel veel succes!

50.4

Je-Neef de Vries

Succes. Ik loop hem ook:)

15.4

Leon Hangx

25.4

Stijn Baartman

Bedank Pelle maar hiervoor, je bent een legend.

20.4

Teun Hangx

Hadde gij zin om te rennen ofwa?👮

150

Keller Infra b.v.

Gas erop!

20.4

Margreet Hijlkema

Wat heb je alles mooi omschreven, ik wens je succes in het voorbereiden om deze marathon te lopen en natuurlijk ook veel plezier.

25

Henk en Ineke

Trots op jou! ❤️

15.4

Debora van Genderen

100

Papa en mama

Onvoorwaardelijk ♥️♥️

25

Stefan & Laura

Trots dat je dit zo aanpakt en anderen helpt ❤️

50.4

Oma Bos

Dikke dikke knuffel en toi toi met trainen 💪

10.4

Mae Rutges

15.4

Simon Coree

Lekker bezig Fries! Trots❤️

10.4

Anoniem

50

Elise Bos

Meer dan trots op jou! Go get 'm! ❤️

5

Anoniem

50.4

Wim En Wijmie Bos

Zet hem op Job🫶

50.4

Barry & Evelyn

Aan je motivatie gaat het zeker niet liggen! Mooi dat je dit doet, trots op je ❤️

25.4

Peter B

Machine💪🏻

25.4

Jarno en Michal

Succes Job! 🫶🏻

50.4

Pelle en Maud

💙

25.4

Ronald en Febe Winter

Zet m op Job! 💪💪