Volg mijn activiteiten
347
kms
Ik ren DE MARATHON tegen kanker!!!
Dag lieve mensen,
Ik heb besloten in april 2025 mee te doen aan de marathon van Rotterdam! Veel zullen wel denken “42,2 kilometer ben je gek?!?!”. Ja dat ben ik!! Ik ben in april dit jaar begonnen met hardlopen omdat ik iets nieuws wilde proberen. Hoe vaker ik het deed, hoe leuker het werd. En dat terwijl ik voorheen een bloedhekel had aan hardlopen. Dus met het motto: ‘there’s nothing I cannot do’, ga ik voor het ultieme doel, de marathon.
Daarnaast is het nog spannend of ik wel mee mag doen, want ik heb er nog een doel aan vast gehangen. Ik ga namelijk minimaal €750 ophalen voor het KWF! Als dat lukt, doe ik mee aan #demooiste marathon van Nederland.
Kanker is een vreselijke ziekte en helaas krijgen 1 op de 2 mensen in Nederland de diagnose. Dit maakt dat (bijna) iedereen wel in zijn directe omgeving hierdoor geraakt wordt. Zo ook ik, en mijn naasten. Onderzoek en goede zorg is daarom ontzettend belangrijk! Ik draag dus graag mijn steentje bij, en ik hoop jullie ook.
Help jij mij met een donatie?
Namens mij en het KWF, Bedankt.
Mijn badges

Actiepagina gemaakt

Foto's toegevoegd

E-mails verstuurd

Aan eigen actie gedoneerd

Streefbedrag behaald

Streefbedrag verhoogd

Top fondsenwerver

Gedeeld op social media

Donateurs bedankt

€500 euro opgehaald: t-shirt verdiend
Mijn updates

Het marathon ticket is binnen!
Monday 2nd Sep Geweldig!!! Binnen een week is de 750 euro opgehaald en doe ik sowieso mee met de marathon! Spannend😱. Echter is het actie voeren is nog niet voorbij en ik heb mijn streefbedrag verhoogd naar €1000!
Volg mij op Strava
Tuesday 27th Aug Mocht je het nou ook interessant vinden hoe ik überhaupt die marathon ga halen? In dat geval kan je me ook volgen op Strava: zoek op Nina S of kopieer de link https://strava.app.link/G07XAudQoMbMijn donateurs

€73.4
Edwin

€25.4
Judith van Es

€25
Stefan & Anouk
Succes met de voorbereidingen!

€25
Maarten & Daniëlle
Succes!!

€100.4
Eef Vd Flier
Zet hem op Nina

€221.4
Pam Van Avendonk
Heel veel succes Nina, you got this🙌❤️

€15
Nico en Marieke
Super Nina! Je bent een topper! Veel succes!!

€50.4
Marco en Nicole

€20.4
Oma Marijke
Je bet een topper Nina. Heelveel succes.

€50.4
Barbara en Lucien Van der Waal
Echt top meis, heel veel succes, dikke knuffel.

€25.4
Saskia & David
Heel veel succes, Nina!! David & Saskia

€35
Amanda & Eveline
Lekker bezig! Succes met de voorbereidingen!

€50.4
Sandra Boerdam
Super Nina, heel veel succes. Zeker met de voorbereidingen 😉

€15.4
Anoniem

€15.4
Theo En Carolien Polman
Succes Nina!!

€100.4
Sandra Van der Flier
Zo trots op jou❤️

€50.4
Jw Spelt

€50.4
Menno van der Waal
Toppertje!

€50.4
Nina Spelt
Zelf geef ik graag het goede voorbeeld. Hierbij mijn eerste donatie aan het KWF en mijn doel de marathon te lopen!
Zet hem op, topper!!!