Wandel tegen kanker
___
Loop je mee met de Nijmeegse 4Daagse van 15 t/m 18 juli 2025? Koop je startbewijs bij de organisatie van het evenement. Maak hier een actiepagina aan en laat je sponsoren. Elke euro die je ophaalt draagt bij aan een beter leven voor mensen die zijn geraakt door kanker. En haal je 500 euro op voor 2 juli? Dan belonen we je met 2x het unieke Wandel tegen kanker-shirt.

Hoe werkt het inschrijven?

1.
Koop je startbewijs bij de organisatie

2.
Maak een actiepagina aan via KWF

3.
Haal sponsor geld op
|
bij 500 euro ontvang je 2x het Wandel tegen kanker-shirt

4.
WANDELEN!
Een actie starten is makkelijker dan je denkt
___
Start je actie
In slechts een paar simpele stappen heb jij je eigen actiepagina waarmee je om donaties voor KWF vraagt.
Deel je actie
Hoe meer mensen je betrekt, hoe sneller je jouw doel bereikt. Gebruik Social media en WhatsApp om jouw actie te delen. Het zal je verbazen uit welke hoeken je hulp krijgt.
Vier je impact
Je streefbedrag behaald? Geweldig! Verhoog je streefbedrag om nog meer impact te maken. Probeer 't maar eens. Samen zetten we onmacht om in kracht.