Ik kom in actie tegen kanker
In oktober is het al weer 4 jaar geleden dat ik afscheid moest nemen van Marcel. Na ruim 2 jaar chemo en bestralingen doorstaan moest hij het leven loslaten. Ik wil heel graag wat doen om deze vreselijke ziekte de wereld uit te krijgen. Uit respect voor hem en voor al die mensen die nu ziek zijn loop ik op 26 oktober de halve marathon in Doetinchem.
Met deze sportieve prestatie wil ik geld ophalen voor onderzoek. Dat is heel hard nodig, want maar liefst 1 op de 2 mensen in Nederland krijgt de diagnose kanker. Sponsor mij en help KWF met de financiering van belangrijk onderzoek naar kanker. Namens mij en KWF: dankjewel!
Mijn updates
Matchday
Sunday 26th Oct
Vandaag was het zover! Heerlijk gelopen, wel wat wind maar gelukkig droog. Weer iets van mijn PR afgehaald en een prachtig bedrag bij elkaar. Dank aan iedereen!
Laatste dagen
Monday 20th Oct
Fjoe, nog maar een week te gaan en dan is het al zover. De lange duurlopen zitten erop. Met maximaal 19 kilometer in de benen moet het lukken. Deze week nog wat korte trainingen en vooral rusten, goed eten en drinken. Mijn actie loopt geweldig. Duizend maal dank voor alle donaties en lieve berichtjes!
Pfff, stil van
Sunday 28th Sep
Vandaag met een grote groep Zandlopers meegedaan in Winterswijk met de landschapsmarathon. Met z’n drieën een marathon lopen, 15 km lopen en de rest fietsen. Wat een fantastisch evenement, heerlijk gelopen!
Overdonderd en dankbaar
Friday 26th SepJeetje, mijn actie is nog maar net gestart en al meer dan 500 euro opgehaald. Ik ben ontzettend dankbaar voor de mooie donaties en lieve berichten. Dank!
Actie gestart
Thursday 25th SepVandaag is mijn actie gestart. Samen met een mooie groep van Loopgroep Zandloper volg ik een schema. De duurlopen worden langer en we doen af en toe een wedstrijd tussendoor. Na een lichte blessure in het begin loop ik heerlijk op dit moment!
Evelien's badges
Actiepagina gemaakt
Donateurs bedankt
€500 euro opgehaald: t-shirt verdiend
Foto's toegevoegd
E-mails verstuurd
Aan eigen actie gedoneerd
Streefbedrag gehaald
Streefbedrag verhoogd
Top fondsenwerver
Gedeeld op social media




