Ik kom in actie tegen kanker
31 oktober 2022 overleed mijn moeder op 55 jarige leeftijd aan de gevolgen van botkanker. De jaren voordat zij ziek werd startte zij met hardlopen. Een aantal keer heb ik met mijn moeder de 10km tijdens de Bredase singelloop gelopen en liepen wij samen over de finishlijn. De afgelopen maanden is hardlopen voor mij een uitlaatklep geworden om om te gaan met dit grote verlies. Ik besloot te gaan trainen voor mijn eerste halve marathon. Op 26 maart 2023 loop ik voor het KWF de halve marathon in Gent, met mijn moeder in gedachten over de finishlijn.
Ik kom in actie om geld op te halen voor kankeronderzoek. Dat is heel hard nodig, want nog steeds krijgt 1 op de 3 mensen in Nederland de diagnose kanker. Sponsor mij en help KWF met de financiering van belangrijk onderzoek naar kanker. Namens mij en KWF: dankjewel!
Mijn updates

Bedankt voor jouw steun!
Monday 27th Mar
Enorm bedankt voor jouw steun, medeleven en donatie voor het KWF! Met mijn moeder in gedachten heb ik een bijzondere route door Gent gelopen en ben ik de finishlijn overgekomen. Mede dankzij jouw bijdrage heb ik dit mooie doel bereikt, daar ben ik erg dankbaar voor! Liefs, Marieke
Marieke's badges

Foto’s toegevoegd

Actiepagina gemaakt

Aan eigen actie gedoneerd

Vijf donaties ontvangen

Streefbedrag behaald

Streefbedrag verhoogd naar meer dan €500

Vermelding op Wall of fame

E-mails verstuurd

Gedeeld op social media
