.. wij rennen voor KWF
Op 1 maart '26 veranderde ons leven in één klap.
Ro kreeg een zwaar insult. Onderzoeken volgden. En uiteindelijk kregen we het bericht dat niemand wil horen: er zit een laaggradig glioom (een kwaadaardige maar langzaam groeiende tumor) in zijn hersenen.
Sindsdien leven we met onzekerheid. Met vragen waarop we niet altijd antwoord krijgen. Met momenten van angst, maar ook met ontzettend veel liefde, steun en hoopvolle verhalen.
Ondertussen gebeurde er ook iets bijzonders. Ro is aan het herstellen, hij is sterker aan het worden, hij traint en hij heeft zichzelf een doel gegeven.
Op Hemelvaartsdag, 6 mei 2027, wil Ro 10 kilometer hardlopen voor KWF. En ik (Steff) loop met Dani samen de 1 kilometer!
We gaan niet wachten op wat er komt. We gaan vooruit, voor iedereen die geraakt wordt door kanker.
Want achter ieder onderzoek, iedere behandeling en iedere doorbraak zitten familie en vrienden. Mensen die hopen op tijd samen, op een toekomst en op een dag waarop kanker niet langer bepaalt wat wel en niet mogelijk is.
Misschien lijkt een klein bedrag maar een klein steentje. Maar heel veel kleine steentjes kunnen samen een brug bouwen. Een brug naar betere behandelingen, meer hoop en hopelijk meer tijd.
KWF heeft jouw donatie nodig om onderzoek naar kanker mogelijk te maken en behandelingen steeds verder te verbeteren. Iedere bijdrage helpt.
#KWF #KWFActie #Hersentumor #Glioom #Kankeronderzoek #RennenVoorKWF #SamenSterk #VoorHetLeven #ToetRentVoorKWF
Namens ons en KWF: dankjewel! ❤️
Badges
Actiepagina gemaakt
Donateurs bedankt
€500 euro opgehaald: t-shirt verdiend
Foto's toegevoegd
E-mails verstuurd
Aan eigen actie gedoneerd
Streefbedrag gehaald
Streefbedrag verhoogd
Top fondsenwerver
Gedeeld op social media

