samen sterk tegen kkr

van Jessey Middendorp Word lid van mijn team

Ik kom in actie tegen kanker

Ik kom in actie om geld op te halen voor kankeronderzoek. Geld dat heel hard nodig is, want maar liefst 1 op de 2 mensen in Nederland krijgt de diagnose kanker. Sponsor mij en help KWF met de financiering van belangrijk onderzoek naar kanker. Namens mij en KWF: dankjewel!

Mijn badges

Foto’s toegevoegd

Actiepagina gemaakt

Aan eigen actie gedoneerd

Vijf donaties ontvangen

Streefbedrag behaald

Streefbedrag verhoogd naar meer dan €500

Vermelding op Wall of fame

E-mails verstuurd

Gedeeld op social media

Donateurs bedankt

Mijn updates

rondje scheveningen boulevard

Sunday 16th Mar

Samen trappen we tegen kanker – Team Westland & ISW ( Interconfessionele Scholengroep Westland) halen €44.000 op

Friday 14th Mar

Vandaag was een dag vol energie, saamhorigheid en strijdlust. In Sporthal De Wielepet in Monster stapte ik samen met Team Westland en leerlingen van ISW (interconfessionele scholengroep Westland)op de spinningfiets om geld in te zamelen voor de strijd tegen kanker. Het zweet gutste van onze gezichten, de muziek pompte door de zaal, en de motivatie was ongekend hoog.

Iedereen fietste met een doel. Voor familieleden, vrienden of bekenden die met kanker te maken hebben. De sfeer was intens en inspirerend. Jong en oud, scholieren en ervaren sporters: we trapten allemaal samen, met maar één missie – zoveel mogelijk geld ophalen voor het goede doel.

En met succes! Aan het eind van de dag stond het eindbedrag op €44.000! Een gigantische bijdrage die ingezet wordt voor onderzoek en steun aan mensen die het zo hard nodig hebben.

Wat vandaag weer bewees: samen staan we sterk. De leerlingen en medewerkers van ISW, samen met Team Westland, lieten zien hoe krachtig we kunnen zijn als we de handen ineenslaan. Sporthal De Wielepet bruiste van energie, hoop en doorzettingsvermogen.

Dit was niet zomaar een sportieve uitdaging. Dit was een dag vol impact. Een dag die we niet snel zullen vergeten. 🚴‍♂️💪🎗️