Thomas en Lara

NN Marathon Rotterdam 2027

42,195 kilometer tegen kanker️

Op 11 april 2027 lopen we samen de marathon van Rotterdam. Een mooie uitdaging voor ons beiden, maar vooral een kans om ons in te zetten voor iets dat ons heel nauw aan het hart ligt.

Kanker treft helaas ontzettend veel mensen en bijna iedereen kent wel iemand die ermee te maken heeft (gehad). Voor ons is dat reden genoeg om onze kilometers aan een groter doel te koppelen.

Twee jaar geleden liep Lara al voor KWF en zamelde ze €1.000 in. Dit keer lopen we samen en hopen we daar nog een schepje bovenop te doen: ons doel is €1.500.

Wil je ons steunen? Elke bijdrage is welkom en betekent ontzettend veel. ❤️

Teamleden

Doneer

Kopieer eerst je bericht. Facebook neemt deze tekst niet automatisch mee, dus je kunt hem in de app direct plakken.

Facebook openen

Kopieer eerst je bericht. LinkedIn neemt deze tekst niet automatisch mee, dus je kunt hem in de app direct plakken.

LinkedIn openen