Alex van Dijk

NN CPC Loop Den Haag 2026

Tijdens de NN CPC Loop Den Haag 2026 ren ik mee voor ’Hard Rocking’ John en om meer onderzoek tegen kanker mogelijk te maken!

Ik ren mee tijdens de NN CPC Loop Den Haag 2026 om meer onderzoek naar kanker mogelijk te maken. Wil jij me sponsoren? Samen ondersteunen we met KWF de strijd voor een beter leven mét en ná kanker. Dat is hard nodig, want bijna iedereen krijgt vroeg of laat met deze ziekte te maken.

In Den Haag ren ik speciaal voor 'Hard Rocking' John, die onlangs de strijd heeft verloren! Maar ook voor Fatima, Nynke-Renske, Henk, Rob, Evelien, mijn opa’s en oma, mijn vroegere buurtjes, en alle anderen in mijn nabije omgeving die hebben gevochten tegen deze verschrikkelijke ziekte, maar die helaas niet hebben kunnen overwinnen.

Samen kunnen we het verschil maken. Tegen kanker. Voor het leven. Help je mee?

Alex's badges

Maak je persoonlijke actiepagina compleet.

Actiepagina gemaakt

Update je persoonlijke actiepagina met een foto.

Foto's toegevoegd

Deel je persoonlijke actiepagina met bekenden door een e-mail te versturen.

E-mails verstuurd

Aan eigen actie gedoneerd

Je hebt je streefbedrag gehaald, goed gedaan!

Streefbedrag behaald

Motiveer jezelf en verhoog je streefbedrag.

Streefbedrag verhoogd

Welkom in de Wall of Fame! Deze badge krijg je wanneer je 1000 euro aan donaties ophaalt.

Top fondsenwerver

Deel je persoonlijke actiepagina met je volgers via je social media kanalen.

Gedeeld op social media

Bedank je donateurs via de e-mail functie in jouw account.

Donateurs bedankt

Bij 500 euro aan donaties ontvang je je speciale KWF t-shirt!

Doneer