Ik ren tegen kanker tijdens Urban Trail
Vroeg of laat krijgt iedereen in zijn of haar nabije omgeving met kanker te maken.
Voor het voorkomen van kanker, vroege ontdekking, gerichtere behandelingen en een betere kwaliteit van leven voor mensen met- en na kanker blijft onderzoek nodig.
2023 was het jaar waarbij zowel bij mijn mama als bij papa kanker werd geconstateerd. Als donderslag bij heldere hemel stond onze wereld op zijn kop. En nog.
Wij hoeven jullie niet te vertellen hoeveel impact dit heeft gehad op ons gezin en onze nabije omgeving..
Hoewel papa een kankerdiagnose kreeg waarbij er, dankzij heel veel onderzoek, juiste en gerichtere behandelingen zijn - en hij na bijna 1,5 jaar nog steeds kankervrij is (waar wij iedere dag ontzettend dankbaar voor zijn)🙏🏻 -
kreeg mama een diagnose van de meest agressieve kankersoort: alvleesklierkanker…. 7 maanden vocht ze voor haar intens waardevolle leven om zo lang mogelijk bij ons te blijven.. 🤍✨
Alvleesklierkanker heeft nog steeds de slechtste overlevingscijfers van alle kankersoorten in Nederland. De huidige chemokuren om deze kankersoort te remmen zijn onmenselijk zwaar.
Om deze kankersoort vroegtijdig op te sporen en betere behandelmogelijkheden te bieden blijft er geld nodig voor onderzoek.
Daarom ren ik op 2 november 2025 tegen kanker tijdens de Urban Trail in Haarlem. Dit doe ik niet alleen, maar samen met mijn zusje & met mijn liefste vriendin Hadassa. Ook zij heeft binnen haar gezin en familie veel te veel meegemaakt op het gebied van kanker. Samen weten wij als geen ander hoe belangrijk nieuw onderzoek is én blijft.
Ik ren mee voor iedereen die vroeg of laat zelf met kanker te maken krijgt máár hierbij ook voor naasten en de nabije omgeving. Want er is één ding waar wij ons meer dan ooit bewust van zijn geworden: kanker draag je niet alleen. Nooit.
Sponsor mij en mijn team en help KWF met de financiering van belangrijk onderzoek naar kanker. Namens ons en KWF: dankjewel!
Mijn badges

Actiepagina gemaakt

Foto's toegevoegd

E-mails verstuurd

Aan eigen actie gedoneerd

Streefbedrag behaald

Streefbedrag verhoogd

Top fondsenwerver

Gedeeld op social media

Donateurs bedankt

€500 euro opgehaald: t-shirt verdiend
Mijn donateurs

€10.75
Karel Weerts

€15.75
Susanne Ledeboer
Top dat je dit doet Annemijn. 🍀

€25
Bas C

€15.75
Annemieke Brekelmans
Wat een mooie actie, heel veel succes!

€20.75
Jeroen Wassenberg
🍀

€50.75
Anoniem

€25.75
Sabine Noordam

€50.75
Luuk van Term
Goed initiatief, lieve meid! Heel veel succes 💪🏻

€25.75
Nathalie Schut
❤️❤️❤️

€15.75
Monica Jau Garretsen
❤️

€10
Eva Meijer
Heeel veel succes! Mooi dat je dit doet topper!

€10.75
Ellen Bouwman
Zet hem op kanjer , je kan het 😘

€25.75
Noor-Jelle Dekker
Goed bezig! Succes meiden!💪🏻

€5.75
Mirjam Oosterkamp

€15.75
Milou
Heel veel succes 💪🏼

€15.75
Paulien Jansen Van Doorn
Succes!

€5.75
Anoniem
Goed bezig en succes

€25
Wilma
Succes met deze prachtige actie

€10
Maaike van Vliet
Heel veel succes Annemijn!❤️ een heel mooi doel

€10.75
Anoniem
Succes !

€25.75
Daphne En Nathan Van Os

€5.75
Anoniem
Wat een goed doel. Heel veel succes.

€5
Anoniem

€10.75
Marleen Pillen

€10
Merlin
Veel succes lieve Annemijn! ❤️

€15.75
Janneke De Haan
Succes, mooi initiatief!

€100.75
Jacob en Els van Os
Veel succes Annemijn!💟

€250
Yorick Knol

€50.75
Hidde van Heijst
Zet ‘m op!

€15.75
Anoniem

€25.75
Sébastien Maerman
Super veel succes topper! Je kunt het 😘

€15
Martine Van den Belt
Super dat je dit doet Annemijn! Heel veel succes

€25.75
Karin-M Woudstra-Hilsum
Succes Annemijn!!

€15.75
Saskia Kempees
Succes lieverd!

€10
Lois

€20.75
Anne & Daley

€50.75
Anoniem
Wat goed en sportief Annemijn. zo broodnodig, dat onderzoek. Veel succes met trainen en in november alle support voor jullie. Liefs, Miek

€50.75
Marieke
Succes lieve Nijn!! ❤️👏

€100.75
Hans van Term
Heel veel succes met jouw aktie en straks in Haarlem kom ik je zeker aanmoedigen.

€50.75
Mattias
💪🏼🔥
10 euro voor jou en 10 euro voor Sophie; uiteindelijk gewoon voor dit belangerijke doel! Toppers!