Ik ren tegen kanker tijdens NN Marathon Rotterdam 2026
Ik loop de NN Marathon Rotterdam 2026 om geld op te halen voor kankeronderzoek. Deze steun is hard nodig, want in Nederland krijgt maar liefst 1 op de 2 mensen te maken met kanker. Met jouw donatie help je KWF Kankerbestrijding om belangrijk en levensreddend onderzoek mogelijk te maken.
Steun mij en draag bij aan een toekomst met meer genezing en minder kanker.
Namens mij en KWF: ontzettend bedankt!
Mijn updates
Dankjewel voor alle steun!
Tuesday 3rd Feb 2026Allereerst: dankjewel voor alle donaties tot nu toe! De steun die we ontvangen voor mijn actie voor KWF Kankerbestrijding betekent enorm veel en geeft elke training extra motivatie, vooral bij slecht weer of wanneer je even minder zin hebt.
Als onderdeel van mijn voorbereiding voor de Marathon van Rotterdam heb ik afgelopen zondag de Groene Hart Halve Marathon gelopen (mijn eerste race ooit). Een goede en leerzame test richting de 42,2 km!
De trainingen gaan door, de kilometers worden langer, maar de motivatie blijft hoog. Ik ben enorm dankbaar voor alle steun tot nu toe en neem die energie mee in elke training én straks op de marathondag.
Nogmaals dank aan iedereen die heeft gedoneerd of mij aanmoedigt!
Boris's badges
Actiepagina gemaakt
Foto's toegevoegd
E-mails verstuurd
Aan eigen actie gedoneerd
Streefbedrag behaald
Streefbedrag verhoogd
Top fondsenwerver
Gedeeld op social media
Donateurs bedankt

