Britte Dura

TCS Amsterdam Marathon 2026

Ik ren tegen kanker tijdens TCS Amsterdam Marathon 2026

Ik ren tegen kanker tijdens TCS Amsterdam Halve Marathon 2026
Mijn naam is Britte Dura, ik ben 22 jaar oud en kom uit Limburg. Op de TCS Amsterdam Halve Marathon 2026 ga ik een bijzondere uitdaging aan: ik ren tegen kanker.

Met mijn deelname steun ik KWF Kankerbestrijding. Samen kunnen we ervoor zorgen dat er meer onderzoek komt, betere behandelingen mogelijk worden en dat het leven met en ná kanker steeds een stukje beter wordt. Want helaas krijgt iedereen vroeg of laat met deze ziekte te maken.

Ik ren voor een toekomst met hoop, kracht en betere kansen. Elke donatie, groot of klein, helpt daarbij. Delen is gewenst🥰

Wil jij mij sponsoren? Samen maken wij verschil.

Mijn updates

Officieel

Sunday 3rd May 2026

Ik ga de marathon van Amsterdam officieel rennen en heb hiervoor een poster gemaakt om alle informatie te delen.

Venloop halve marathon in Venlo 2026

Sunday 3rd May 2026

Op zondag 29 maart stond ik aan de start van de halve marathon in Venlo. Vanaf het begin had ik er ontzettend veel zin in, en die positieve spanning maakte het eigenlijk alleen maar leuker. Tijdens de race merkte ik al snel dat ik in een goed ritme zat. De sfeer langs het parcours, de andere lopers en de aanmoedigingen maakten het een geweldige ervaring. In plaats van alleen maar bezig te zijn met de tijd, genoot ik echt van het moment en alles wat er om me heen gebeurde. Toen ik uiteindelijk over de finish kwam, zag ik dat ik 2 uur en 3 minuten had gelopen. Ik was daar ontzettend trots op. Niet alleen vanwege de tijd, maar vooral omdat ik zo heb genoten van de hele ervaring. Het voelde als een mooie combinatie van sport, doorzettingsvermogen en plezier. Een dag om zeker niet te vergeten, en misschien zelfs het begin van meer van dit soort avonturen.

Mijn activiteiten volgen

53
kms

Britte's badges

Maak je persoonlijke actiepagina compleet.Complete your fundraising page

Actiepagina gemaaktFundraising page created

Update je persoonlijke actiepagina met een foto.Update your personal fundraising page with an image.

Foto's toegevoegdAdded pictures

Deel je persoonlijke actiepagina met bekenden door een e-mail te versturen.Share your personal fundraising page with people you know by sending an email.

E-mails verstuurdEmails sent

Laat iedereen zien dat je KWF een warm hart toedraagt met een eigen donatie op jouw actiepagina.Show everyone you care about KWF by making a donation on your fundraisng page.

Aan eigen actie gedoneerdDonated to own fundraising

Je hebt je streefbedrag gehaald, goed gedaan!You reached your target amount, well done!

Streefbedrag behaaldTarget amount achieved

Motiveer jezelf en verhoog je streefbedrag.Motivate yourself and increase your target amount.

Streefbedrag verhoogdTarget amount increased

Deze badge krijg je wanneer je 1000 euro aan donaties ophaalt.You will receive this badge when you raise 1000 euros in donations.

Top fondsenwerverWall of fame

Deel je persoonlijke actiepagina met je volgers via je social media kanalen.Share your personal action page with your followers through your social media channels.

Gedeeld op social mediaShared on social media

Bedank je donateurs via de e-mail functie in jouw account.Thank your donors via the email function in your account.

Donateurs bedanktThank you donors

Bij 500 euro aan donaties ontvang je je speciale KWF t-shirt!With a donation of 500 euros you will receive your special KWF t-shirt!

€500 euro opgehaald: t-shirt verdiend€500 raised: t-shirt earned

Doneer

Mijn donateurs

Kopieer eerst je bericht. Facebook neemt deze tekst niet automatisch mee, dus je kunt hem in de app direct plakken.

Facebook openen

Kopieer eerst je bericht. LinkedIn neemt deze tekst niet automatisch mee, dus je kunt hem in de app direct plakken.

LinkedIn openen