Charlotte Nevels

NN Marathon Rotterdam 2027

Ik riep altijd dat ik nooit een hele marathon zou rennen

Waarom nu wel?

Ik werk inmiddels een jaar bij KWF. In dat jaar heb ik veel verhalen gehoord van mensen die geraakt zijn door kanker. Ik heb actievoerders gezien die na hun diagnose een uitdaging aangaan. Wauw. Ik heb naasten gesproken die zich met zoveel liefde en kracht inzetten, ook al moeten ze degene missen voor wie ze het doen. En ik heb collega’s gezien die uren langer blijven op een evenement, omdat ze iedereen goed willen opvangen. Dan heb ik het nog niet eens over al die lieve vrijwilligers.

Ik zet me dagelijks in voor KWF en moedig mensen aan om in actie te komen. Maar ik wilde zelf ook graag iets extra’s doen. Toen dacht ik: als zij zich op hun manier zo inzetten, dan kan ik ook proberen die marathon te lopen.

Dus ik ga ervoor! Ik hoop op deze manier mijn steentje bij te dragen. Dit wordt mijn eerste marathon en Ik woon al tien jaar in Rotterdam, dus die wilde ik natuurlijk hier lopen: de NN Marathon Rotterdam. Tijdens de run hou ik een speciale plek over voor mijn lieve tante Trudi en opa & oma (ik mis jullie nogsteeds enorm).

Kun je iets missen om mijn marathon te steunen? Dankjewel! Elke bijdrage, groot of klein, helpt. De opbrengst gaat naar belangrijk kankeronderzoek, dat nog steeds hard nodig is.


Charlotte's badges

Maak je persoonlijke actiepagina compleet.

Actiepagina gemaakt

Update je persoonlijke actiepagina met een foto.

Foto's toegevoegd

Deel je persoonlijke actiepagina met bekenden door een e-mail te versturen.

E-mails verstuurd

Aan eigen actie gedoneerd

Je hebt je streefbedrag gehaald, goed gedaan!

Streefbedrag behaald

Motiveer jezelf en verhoog je streefbedrag.

Streefbedrag verhoogd

Welkom in de Wall of Fame! Deze badge krijg je wanneer je 1000 euro aan donaties ophaalt.

Top fondsenwerver

Deel je persoonlijke actiepagina met je volgers via je social media kanalen.

Gedeeld op social media

Bedank je donateurs via de e-mail functie in jouw account.

Donateurs bedankt

Bij 500 euro aan donaties ontvang je je speciale KWF t-shirt!

Doneer

Kopieer eerst je bericht. Facebook neemt deze tekst niet automatisch mee, dus je kunt hem in de app direct plakken.

Facebook openen

Kopieer eerst je bericht. LinkedIn neemt deze tekst niet automatisch mee, dus je kunt hem in de app direct plakken.

LinkedIn openen