Declan van Raalte

Enschede Marathon 2027

Ik ren tegen kanker tijdens de Enschede Marathon 2027

In april 2025 verloor ik mijn moeder aan kanker. Een gemis dat elke dag voelbaar is, maar ook een kracht die mij blijft motiveren om iets terug te doen.  

In 2026 liep ik samen met mijn broer en zijn vriendin de halve marathon van Enschede voor KWF Kankerbestrijding. Samen haalden we een prachtig bedrag op van €5.150. Dat was niet alleen een sportieve prestatie, maar vooral een moment van verbinding, herinnering en hoop.  

Dit jaar wil ik mezelf nog verder uitdagen. Tijdens de Marathon Enschede ga ik mijn allereerste marathon lopen: 42 kilometer. Niet alleen voor mezelf, maar vooral voor mijn moeder en voor iedereen die met kanker te maken heeft (gehad).  

Met elke stap die ik zet, draag ik haar met me mee. En met elke kilometer hoop ik bij te dragen aan meer onderzoek, betere behandelingen en uiteindelijk een wereld waarin kanker niet langer levens verwoest.  

Wil je mij steunen in deze uitdaging en KWF Kankerbestrijding helpen? Elke bijdrage, groot of klein, maakt een verschil. Samen staan we sterker in de strijd tegen kanker. 💚

Declan's badges

Maak je persoonlijke actiepagina compleet.

Actiepagina gemaakt

Update je persoonlijke actiepagina met een foto.

Foto's toegevoegd

Deel je persoonlijke actiepagina met bekenden door een e-mail te versturen.

E-mails verstuurd

Aan eigen actie gedoneerd

Je hebt je streefbedrag gehaald, goed gedaan!

Streefbedrag behaald

Motiveer jezelf en verhoog je streefbedrag.

Streefbedrag verhoogd

Welkom in de Wall of Fame! Deze badge krijg je wanneer je 1000 euro aan donaties ophaalt.

Top fondsenwerver

Deel je persoonlijke actiepagina met je volgers via je social media kanalen.

Gedeeld op social media

Bedank je donateurs via de e-mail functie in jouw account.

Donateurs bedankt

Bij 500 euro aan donaties ontvang je je speciale KWF t-shirt!

Doneer