I'm running against cancer during TCS Amsterdam Marathon 2026
Twee jaar geleden, op 19 december 2023, lag ik op de operatietafel in de VU.
Een maand daarvoor zag mijn leven er nog totaal anders uit, zorgeloos!
Tot die ene dag, 16 november 2023, waarop een arts mij vertelde dat ze iets hadden gevonden in mijn alvleesklier, wat een tumor bleek te zijn.
Vanaf dat moment veranderde alles.
Ik werd zieker en zieker en ik kon op een gegeven moment nauwelijks meer water of iets van eten binnenkrijgen.
Ik werd opgenomen vanwege de ondraaglijke pijn en om aan te sterken. Ik kreeg een ruggenprik voor mijn pijn en een week later werd ik geopereerd.
Wat daarna kwam was zwaarder dan ik ooit had kunnen bedenken.
Ik moest vanaf 0 beginnen, mezelf, mijn lichaam weer leren kennen en van mezelf maken.
Op mijn kamer hing een vel papier. Daarop stond hoeveel meter ik die dag van mijn fysio moest proberen te lopen. Ik maakte elke dag steeds meer stappen.
Met hulp van de fysio en met de steun van de mensen om me heen, bouwde ik mijn kracht afgelopen 2 jaar weer steeds wat meer op.
Mijn energie is nog zeker niet zoals vroeger, maar tot op de dag van vandaag zijn er geen enge of gekke dingen meer gevonden op mijn scans.
Daar ben ik zo enorm dankbaar voor!!
Nu, twee jaar later, wil ik iets doen.
Ik wil mezelf uitdagen, fysiek en mentaal. Ik wil op 25 oktober 2026 de marathon van Amsterdam lopen.
Niet alleen voor mezelf. Maar voor iedereen die deze strijd ondergaat of heeft moeten doorstaan.
En in het bijzonder voor mijn dierbare en liefste lotgenootvriendin. Zij is helaas al een jaar niet meer bij ons, maar ik draag haar bij me in elke stap die ik zal zetten, en dat zullen er heel wat zijn.
Ik ren voor het KWF, voor onderzoek, voor toekomst, voor leven. Door mijn eigen ervaring en door mijn studie geneeskunde weet ik maar al te goed hoe belangrijk dit is.
Help je me om dit waar te maken? Elke donatie, groot of klein, brengt ons samen een stukje dichter bij een wereld waarin kanker steeds minder levens breekt.
Jara's badges
Actiepagina gemaakt Fundraising page created
Foto's toegevoegd Added pictures
E-mails verstuurd Emails sent
Aan eigen actie gedoneerd Donated to own fundraising
Streefbedrag behaald Target amount achieved
Streefbedrag verhoogd Target amount increased
Top fondsenwerver Wall of fame
Gedeeld op social media Shared on social media
Donateurs bedankt Thank you donors

