Lukas Sipkema

NN Marathon Rotterdam 2027

Ik ren de Marathon voor KWF

Op 11 april 2027 doe ik mee aan de NN Marathon van Rotterdam! Om deze ervaring nog bijzonderder te maken ren ik voor het KWF!

KWF zet zich in voor een beter leven met en na kanker. Dat doet KWF onder andere door onderzoek te financieren naar hoe kanker ontstaat, hoe we de ziekte waar mogelijk kunnen voorkomen, en hoe kanker eerder kan worden opgespoord en beter behandeld. Ook steunt KWF projecten voor goede zorg en ondersteuning.  Zo draagt KWF bij aan betere zorg en een hogere kwaliteit van leven voor iedereen die met kanker te maken krijgt.

Wie ben ik? Ik ben Lukas Sipkema, 20 jaar oud en ik kom uit Haarlem. Ik werk en studeer nog en doe in mijn vrije tijd graag iets met mijn vrienden. Afgelopen jaar ben ik begonnen met hardlopen en heb de smaak te pakken! Ik heb inmiddels de Dam tot Dam en de Halve van Haarlem uitgelopen. Maar heb nu het uitlopen van een marathon op de binogkaart staan.

Samen maken we het verschil. Tegen kanker. Voor het leven. Steun jij mij met een donatie?

Alles is mooi meegenomen en delen wordt gewaardeerd!

Lukas's badges

Maak je persoonlijke actiepagina compleet.

Actiepagina gemaakt

Update je persoonlijke actiepagina met een foto.

Foto's toegevoegd

Deel je persoonlijke actiepagina met bekenden door een e-mail te versturen.

E-mails verstuurd

Aan eigen actie gedoneerd

Je hebt je streefbedrag gehaald, goed gedaan!

Streefbedrag behaald

Motiveer jezelf en verhoog je streefbedrag.

Streefbedrag verhoogd

Welkom in de Wall of Fame! Deze badge krijg je wanneer je 1000 euro aan donaties ophaalt.

Top fondsenwerver

Deel je persoonlijke actiepagina met je volgers via je social media kanalen.

Gedeeld op social media

Bedank je donateurs via de e-mail functie in jouw account.

Donateurs bedankt

Bij 500 euro aan donaties ontvang je je speciale KWF t-shirt!

Doneer

Mijn donateurs

Kopieer eerst je bericht. Facebook neemt deze tekst niet automatisch mee, dus je kunt hem in de app direct plakken.

Facebook openen

Kopieer eerst je bericht. LinkedIn neemt deze tekst niet automatisch mee, dus je kunt hem in de app direct plakken.

LinkedIn openen