Ik ren tegen kanker tijdens TCS Amsterdam Marathon 2026 I'm running against cancer during TCS Amsterdam Marathon 2026
Op 18 oktober 2026 ren ik tegen kanker tijdens TCS Amsterdam Marathon 2026.
In 2023 heb ik voor het KWF mijn 1e marathon gerend in Rotterdam. Voor mij persoonlijk was het 42 kilometer overleven maar in gedachten was ik bij vele die getroffen zijn door de ziekte waaronder mijn moeder.
Zij was getroffen door een kwaadaardige huidmelanoom.
Helaas kregen wij in december 2023 een slechte uitslag en is ze na een kort ziektebed overleden op 14 juni 2024 (61 jaar)
Dit jaar ren ik speciaal voor mijn moeder maar ook voor haar beste vriendin patricia. Zij vecht op dit moment tegen uitgezaaide eierstokkanker.
Helpen jullie mij mee door het KWF te steunen en te zorgen we voor een beter leven met en ná kanker. Dat is heel hard nodig, want iedereen krijgt ooit te maken met kanker.
Dankjewel
Liefs, Luuk
Luuk's badges
Actiepagina gemaakt Fundraising page created
Foto's toegevoegd Added pictures
E-mails verstuurd Emails sent
Aan eigen actie gedoneerd Donated to own fundraising
Streefbedrag behaald Target amount achieved
Streefbedrag verhoogd Target amount increased
Top fondsenwerver Wall of fame
Gedeeld op social media Shared on social media
Donateurs bedankt Thank you donors

