Marianne Wintermans Hazelaar

TCS Amsterdam Marathon 2025

Ik ren tegen kanker tijdens de TCS Amsterdam Marathon

‘Kom op Jan, jij kunt dit.’ 

Ik hoor het Steef nog zeggen tijdens de pittige momenten in onze sportles. Die woorden gaven me altijd nét dat extra duwtje om door te gaan.

Op 19 oktober loop ik mijn eerste hele marathon in Amsterdam. Niet zomaar; ik loop ’m voor het KWF. Voor haar, haar lotgenoten. Voor het leven. De sponsorverzoeken blijven komen, maar kanker helaas ook. Daarom blijf ik rennen en geld inzamelen zolang ik kan. Help jij mee? Dat kan door mij te sponsoren. Namens het KWF en mij: dankjewel.

Na haar overlijden (bijna twee jaar geleden) zijn we met een groep vrienden begonnen met hardlopen voor het KWF. Ik had toen nog nooit een halve marathon gelopen. Nu, een aantal halve marathons verder, heb ik vorige week samen met mijn broer en zus in Berlijn gelopen – de eerste van de SuperHalfs. Wij hebben dit samen opgepakt door Steef. Hardlopen is voor mij méér geworden dan een sport. Het verbindt, het heelt, het geeft kleur aan het leven. En bovenal: Steef loopt met me mee in mijn hart. Ze blijft een inspiratiebron voor mij.

Met haar woorden als mantra ga ik op weg naar deze volgende uitdaging.


Marianne's badges

Maak je persoonlijke actiepagina compleet.

Actiepagina gemaakt

Update je persoonlijke actiepagina met een foto.

Foto's toegevoegd

Deel je persoonlijke actiepagina met bekenden door een e-mail te versturen.

E-mails verstuurd

Laat iedereen zien dat je KWF een warm hart toedraagt met een eigen donatie op jouw actiepagina.

Aan eigen actie gedoneerd

Je hebt je streefbedrag gehaald, goed gedaan!

Streefbedrag behaald

Motiveer jezelf en verhoog je streefbedrag.

Streefbedrag aangepast

Deze badge krijg je wanneer je 1000 euro aan donaties ophaalt.

Top fondsenwerver

Deel je persoonlijke actiepagina met je volgers via je social media kanalen.

Gedeeld op social media

Bedank je donateurs via de e-mail functie in jouw account.

Donateurs bedankt

Bij 500 euro aan donaties ontvang je je speciale KWF t-shirt!

500 euro opgehaald: t-shirt verdiend

Doneer

Mijn donateurs