Niels Schotting

NN Marathon Rotterdam 2027

42 kilometer. Voor wie ik moet missen.

Twee jaar geleden kon ik nauwelijks lopen. Op 11 april 2027 hoop ik 42,195 kilometer te rennen tijdens mijn allereerste marathon in Rotterdam. Een afstand die toen ondenkbaar leek.

Maar deze marathon loop ik niet alleen voor mezelf.

Kanker heeft ook in mijn leven diepe sporen achtergelaten. Ik heb mijn opa en oma's aan deze verschrikkelijke ziekte verloren. Ook mijn moeder kreeg kanker. Gelukkig is zij er goed doorheen gekomen, maar ik besef maar al te goed dat niet iedereen dat geluk heeft.

En dat is precies waarom ik dit doe.

De afgelopen twee jaar heb ik ervaren hoeveel het betekent om weer gezond te zijn en te kunnen bewegen. Van revalideren en nauwelijks kunnen lopen, naar het voltooien van een triathlon en een bijzondere trektocht door Nepal. Nu wil ik mezelf uitdagen met mijn eerste marathon.

Maar waar ik kan trainen om mijn grenzen te verleggen, hebben mensen met kanker die keuze niet altijd.

Daarom wil ik deze 42,195 kilometer gebruiken om iets te betekenen voor anderen. Voor mijn opa en oma's die er niet meer zijn. Voor mijn moeder die gelukkig nog bij ons is. En voor iedereen die op dit moment met kanker te maken heeft.

Mijn doel is om minimaal €750 op te halen voor kankeronderzoek. Want hoe meer onderzoek er mogelijk is, hoe groter de kans dat in de toekomst meer families hun dierbaren bij zich mogen houden.

Wil jij mij helpen om van mijn eerste marathon meer te maken dan alleen een sportieve prestatie?

Iedere donatie, groot of klein, brengt ons een stap dichter bij dat doel.

Dankjewel voor je steun. ❤️

Niels

Niels's badges

Maak je persoonlijke actiepagina compleet.

Actiepagina gemaakt

Update je persoonlijke actiepagina met een foto.

Foto's toegevoegd

Deel je persoonlijke actiepagina met bekenden door een e-mail te versturen.

E-mails verstuurd

Aan eigen actie gedoneerd

Je hebt je streefbedrag gehaald, goed gedaan!

Streefbedrag behaald

Motiveer jezelf en verhoog je streefbedrag.

Streefbedrag verhoogd

Welkom in de Wall of Fame! Deze badge krijg je wanneer je 1000 euro aan donaties ophaalt.

Top fondsenwerver

Deel je persoonlijke actiepagina met je volgers via je social media kanalen.

Gedeeld op social media

Bedank je donateurs via de e-mail functie in jouw account.

Donateurs bedankt

Bij 500 euro aan donaties ontvang je je speciale KWF t-shirt!

Doneer

Mijn donateurs

Kopieer eerst je bericht. Facebook neemt deze tekst niet automatisch mee, dus je kunt hem in de app direct plakken.

Facebook openen

Kopieer eerst je bericht. LinkedIn neemt deze tekst niet automatisch mee, dus je kunt hem in de app direct plakken.

LinkedIn openen