Beat Yourself
Afgelopen jaar stond het leven van mijn collega Sara volledig op z'n kop. Kanker.
Intern hebben we de gevolgen hiervan gezien. We weten inmiddels hoe groot de impact van deze ziekte kan zijn, niet alleen op degene die de diagnose krijgt, maar ook op de mensen eromheen.
Tegelijkertijd hebben we ook gezien hoe ontzettend waardevol en belangrijk baanbrekend onderzoek is. Onderzoek zorgt voor nieuwe inzichten, betere behandelingen en steeds meer mogelijkheden voor mensen die met kanker te maken krijgen. Daarom willen we dit jaar letterlijk en figuurlijk in beweging komen.
Als team van Be Yourself Music gaan we 10 kilometer lopen tijdens de TREK Singelloop Utrecht om geld in te zamelen voor KWF.
Elke donatie, groot of klein, draagt bij aan belangrijk kankeronderzoek en aan de missie om kanker beter te behandelen, eerder te ontdekken en uiteindelijk te verslaan.
Help jij ons mee?
Doneer aan Team Be Yourself Music en steun ons & KWF!
Youri's badges
Actiepagina gemaakt
Foto's toegevoegd
E-mails verstuurd
Aan eigen actie gedoneerd
Streefbedrag behaald
Streefbedrag verhoogd
Top fondsenwerver
Gedeeld op social media
Donateurs bedankt

