Zoe de Best

HYROX Amsterdam 2027

Ik doe mee aan HYROX tegen kanker tijdens HYROX Amsterdam 2027


In januari 2027 doe ik mee aan de HYROX Amsterdam. Dit wordt mijn allereerste HYROX solo en ik vind het fantastisch dat ik met iets wat ik zo leuk vind, ook geld kan ophalen voor het KWF.

In 2019 ben ik mijn moeder verloren aan kanker. Mijn moeder hield altijd ontzettend van sportevenementen en daarom heb ik het gevoel dat ze dit zelf ook heel tof had gevonden. Dat maakt het voor mij extra bijzonder om deze uitdaging voor haar aan te gaan.

Daarnaast draag ik zelf het BRCA2-gen. Dit betekent dat ik een verhoogde kans heb op onder andere borstkanker en daarom ieder jaar extra controles krijg. Hierdoor kan er, als er iets wordt gevonden, hopelijk vroeg worden ingegrepen.

Ik merk hoeveel kracht ik uit sporten haal. De HYROX-trainingen helpen mij om door te zetten, mezelf uit te dagen en door te vechten wanneer het zwaar wordt. “Opgeven is geen optie” is daarom voor mij niet zomaar een quote, maar een zin die echt bij deze uitdaging past.

Hoe ik die solo HYROX precies ga doen? Geen idee… het wordt in ieder geval een mega uitdaging. Maar ik heb er ontzettend veel zin in. En met iedere donatie krijg ik net dat extra duwtje in de rug om ervoor te gaan.

Je hoeft dus zeker niet met mij mee te rennen. Zodra je doneert, ben je onderdeel van mijn HYROX. Oftewel: jij bent vanaf dat moment ook een Hybrid Rockstar. 

Ik voel heel veel kracht om dit te doen. Voor mijn moeder, voor de toekomst en vooral tegen kanker.

Sinds ik 9 jaar oud ben worstel ik al met deze ziekte met daarbij met hulp van de fantastische mensen om mij heen, Help jij mee aan deze?


Zoe's badges

Maak je persoonlijke actiepagina compleet.

Actiepagina gemaakt

Update je persoonlijke actiepagina met een foto.

Foto's toegevoegd

Deel je persoonlijke actiepagina met bekenden door een e-mail te versturen.

E-mails verstuurd

Aan eigen actie gedoneerd

Je hebt je streefbedrag gehaald, goed gedaan!

Streefbedrag behaald

Motiveer jezelf en verhoog je streefbedrag.

Streefbedrag verhoogd

Welkom in de Wall of Fame! Deze badge krijg je wanneer je 1000 euro aan donaties ophaalt.

Top fondsenwerver

Deel je persoonlijke actiepagina met je volgers via je social media kanalen.

Gedeeld op social media

Bedank je donateurs via de e-mail functie in jouw account.

Donateurs bedankt

Bij 500 euro aan donaties ontvang je je speciale KWF t-shirt!

Doneer

Mijn donateurs

Kopieer eerst je bericht. Facebook neemt deze tekst niet automatisch mee, dus je kunt hem in de app direct plakken.

Facebook openen

Kopieer eerst je bericht. LinkedIn neemt deze tekst niet automatisch mee, dus je kunt hem in de app direct plakken.

LinkedIn openen