Mijn badges

Foto’s toegevoegd

Actiepagina gemaakt

Aan eigen actie gedoneerd

Vijf donaties ontvangen

Streefbedrag behaald

Streefbedrag verhoogd naar meer dan €500

Vermelding op Wall of fame

E-mails verstuurd

Gedeeld op social media

Donateurs bedankt
Mijn updates

He did it!
Monday 15th Jul Loek heeft gisteren 10 km hardgelopen onder luid gejuich en aanmoediging van vrienden en familie! Het ging super goed en Loek is ontzettend trots op het eindresultaat van €1500!!! Dank aan iedereen die ons enorm hebben gesteund, we weten zeker dat opa heel trots op Loek is! ❤️ Share
Het Contact
Thursday 11th JulLoek (11) rent voor kankeronderzoek
do 11 jul 2024, 10:51 Algemeen 101 keer gelezenSOMEREN - Op 13 juni overleed Piet Moors aan uitgezaaide kanker. Zijn dochter, woonachtig in Perth, Australië, vloog een week voor zijn overlijden naar Someren om hem in zijn laatste fase bij te staan. Haar man en kinderen arriveerden helaas anderhalf uur na zijn overlijden in het ziekenhuis in Geldrop.
Loek, haar 11-jarige zoon, wilde direct iets doen om te helpen. Hij besloot 10 kilometer te gaan hardlopen om geld in te zamelen voor het kankerfonds, zodat er meer onderzoek gedaan kan worden naar kanker.
Loek zal op zondag 14 juli om 10.00 uur vijf rondjes van 2 kilometer lopen, startend vanaf het huis van zijn grootouders op Bergstraat 14 in Someren. Iedereen die Loek wil steunen door een bedrag per kilometer of een totaalbedrag te doneren kan terecht op:
Share
Siris Someren: Elfjarige Loek houdt sponsorloop voor KWF
Tuesday 9th JulElfjarige Loek houdt sponsorloop voor KWF
De elfjarige Loek uit het Australische Perth houdt op zondag 14 juli in Someren een sponsorloop voor het Kankerfonds KWF.
Zijn opa Piet Moors is op 13 juni overleden aan uitgezaaide kanker.
De moeder van Loek, Sabrina de Bot, vertelt waarom hij zondag gaat lopen: ''Mijn gezin en ik wonen in Perth. Ik ben een week voordat mijn vader overleed naar Someren gevlogen. Mijn man en kinderen hebben met spoed een vlucht geboekt maar waren helaas net anderhalf uur nadat hij was overleden aangekomen in het ziekenhuis in Geldrop. Mijn zoon Loek gaf meteen aan dat hij iets wil doen om te helpen. Hij zei meteen dat hij zelf 10 kilometer gaat hardlopen voor opa en op die manier geld probeert op te halen voor het Kankerfonds, zodat zij meer onderzoek kunnen doen om deze vreselijke ziekte beter te kunnen behandelen''.
Loek start zondag om 10.00 uur om vijf rondjes van 2 kilometer te lopen vanaf het huis van de familie Moors aan de Bergstraat 14 in Someren.
Mochten mensen Loek willen steunen per kilometer of een totaalbedrag dan is Loek daar heel erg blij mee.
Mijn donateurs

€25.4
Manou Marcello

€100
Aukje Westenberg
Ook met deze geweldige prestatie al in de pocket verdient dit zeker nog een donatie!

€75.4
Laura Telders-lameris
Lieve Loek, Wat een topper ben je toch! En zo mooi om dit voor opa Piet te doen. Ik ben erg onder de indruk! Liefs van Dennis, Hugo, Julie en Laura

€15.4
Annelies Vriends

€10
Nienke En Lotte
Heel goed gedaan Loek! Groetjes Nienke en Lotte

€100
Anoniem

€15.4
Maria-jan Van Den Boomen

€10.4
Frans En Nelly Seuren

€25.4
Esther Cremers
Zet hem op lieve Loek!

€10.4
Joop Moors
Succes!

€15
Grootjes
Hallo Loek, veel succes met het Hardlopen, goed dat je het ging doen. Ook jammer van je opa! Hoi Loek, ik hoorde dat je 10 km ging rennen! Dat is echt heel veel en ook heel fijn dat je zo iets kan doen voor je opa! Hopelijk gaat het rennen heel goed en haal veel €’s op voor het goede doel. Echt een super idee van jouw om dit te doen! Veel succes Van M & L

€30
Fam. Custers
Een super goed initiatief, Loek. Héél veel succes zondag!👍 Groetjes, Fam. Custers

€100
Anoniem
Succes Loek!

€20
Ada- Van De Vreugde
Succes Loek! Groetjes Ada

€15.4
Agnes Meeuws
Zet m op Loek! Een mooie missie met de herinneringen aan opa Piet! 💛

€10
Nelly Van De Ven
Succes Loek!

€10.4
Audrey Van Eijk
Omdat ik het heel stoer van je vind dat je dit doet (voor opa)

€10.4
Rasmus Kijkuit
Heel goed van je Loek! Gr. Rasmus

€100
Marieke Westenberg
Loek, je bent een GEWELDIGE held! Maar dat wist ik allang.... 💙🫶

€10
Hans Maas
Succes Loek!

€100
Familie Bressers-moors
Zet hem op Loek!

€10.4
Judith Moors
Zet ‘m op loek!!!!!!

€25.4
Wesley Heisterkamp

€25.4
Anoniem
Succes Loek

€15.4
Nynke
Lieve Loek, Wat een mooie manier om jouw lieve opa te gedenken. Super stoer van jou! Zet ‘m op!!

€10
Simone
Loek at joe! Goed bezig!!!!

€25.4
Ans Fleskens En Louis
Succes Loek!

€25
Ria Van De Kerkhof
Heel veel succes Loek!

€20.4
Anoniem

€25.4
Michael Cremers
Wat een mooi initiatief. Succes, Loek!

€15.4
Jessica Wassenaar-de Gast
Succes Loek, je ben een kanjer!

€10
Marja
Wauw… zet hem op Loek!!

€7.5
Anoniem
Wat verdrietig Loek dat je je opa moet missen. Super stom dat deze ziekte bestaat. Hopelijk haal je een mooi bedrag op voor onderzoek zodat deze ziekte bestreden kan worden. Liefs van ons

€10
Hanneke Joosten
Ik weet zeker dat opa Piet nog trotser is, als dat hij al was! Zet hem op, Loek!!!! Liefs Hanneke

€25.4
Patricia Verschuren/van De Vreugde
Zet em op Loek!! You got this!! Van Maurice, Patricia, Linde & Fenn

€5
Anoniem

€15
Ingrid Van Den Boomen
Zet hem op topper!

€25.4
Debby Maas

€25.4
Gerard Lomans
Heel veel succes Loek

€10.4
Jolien Van Der Sloot
Wat mooi dat je dit doet Loek!! Succes!!

€50.4
Eva-finn Smeets
Wat ben jij een kanjer! Super stoer van jou! Zet ‘m op zondag en wij komen je aanmoedigen ♥️

€25.4
Leontine Luijten
Kanjer dat je bent om dit te doen.

€25.4
Noud-en-nelly Van Lieshout
Zet hem op Loek Hardtikke goed initiatief 👏

€25.4
Astrid Meeuws
Zet m op Loek, heel stoer van je!!!

€15.4
Danielle Van Deursen
Super goed van je!!!!! Heel knap !! Succes

€15.4
Ans Sanders

€20.4
Sammy Van Der Kolk
Mooi initiatief Loek. Heel veel succes zondag...

€10.4
Anke Heynen
Super stoer, zet em op!!!! 💪💪🫶

€10
Enno
Goed bezig

€50
Opa Jan En Oma Carla
Succes Loek! Opa Jan en Oma Carla de Bot

€15
Anoniem

€15.4
Familie Van Laarhoven
Succes Loek! Je kunt het💪

€10.4
Danny Hendrikx
Wat zou opa trots op jou zijn! Heel knap van je!

€25
Anoniem

€120
Tante Pien, Papa En Mama
Succes Loek!

€140.4
Loek
Geld opgehaald in de straat waar opa woont
Goed gedaan kanjer