Ik kom in actie tegen kanker
Ik kom in actie om geld op te halen voor kankeronderzoek. Geld dat heel hard nodig is, want maar liefst 1 op de 2 mensen in Nederland krijgt de diagnose kanker. Sponsor mij en help KWF met de financiering van belangrijk onderzoek naar kanker. Namens mij en KWF: dankjewel!
Updates
Sporten voor een goed doel
Monday 5th Oct 2026Sporten voor een goed doel geeft voor mij extra betekenis aan iedere kilometer. Voor HiPRO Utrecht heb ik €2.600 mogen ophalen voor KWF en tijdens de TCS Amsterdam heb ik daar nog eens €1.200 aan mogen bijdragen.
Ook nu zet ik mij opnieuw sportief in voor KWF, onder andere tijdens de Dom tot Dom Loop. Met iedere kilometer hoop ik bij te dragen aan belangrijk onderzoek en een toekomst waarin kanker steeds beter te behandelen en te voorkomen is.
Wil je mij helpen om samen nog meer geld op te halen? Iedere bijdrage, groot of klein, maakt verschil. Samen komen we steeds dichter bij een wereld zonder kanker. 💛
Badges
Foto’s toegevoegd
Actiepagina gemaakt
Aan eigen actie gedoneerd
Vijf donaties ontvangen
Streefbedrag behaald
Streefbedrag verhoogd naar meer dan €500
Vermelding op Wall of fame
E-mails verstuurd
Gedeeld op social media

