Tom Roks

Team Tieme x TCS Amsterdam Marathon

Ik ren tegen kanker voor Team Tieme

Op 2 april 2024 verloor ik een van mijn beste vrienden, Tieme, aan Ewing-sarcoom. Hij was pas 22 jaar oud.

Tieme was een van die mensen die je nooit vergeet. Altijd positief, altijd sterk, ook toen hij ziek werd. Tot het einde bleef hij vechten met een glimlach en een ongelooflijke kracht die iedereen om hem heen raakte.

Zijn overlijden heeft ons allemaal diep geraakt. Daarom ren ik dit jaar weer voor het KWF, dit jaar speciaal voor een bijzonder doel: onderzoek naar individuele therapie voor Ewing-sarcoom. Dit is een zeldzame en agressieve vorm van kanker die jongeren treft — en waarvoor nog veel te weinig behandelopties bestaan.

Het specifieke onderzoek dat ik steun, had Tieme misschien kunnen helpen. Daarom wil ik me inzetten om ervoor te zorgen dat anderen in de toekomst een betere kans krijgen.
Samen met TeamTieme hebben we dit jaar een prachtig doel: €100.000 voor 100 renners. Wil jij ons helpen in deze strijd, en Tieme’s naam en verhaal voort laten leven? Elk bedrag — groot of klein — helpt.

Doneer via mijn actiepagina: https://acties.kwf.nl/fundraiser/tomroks/team-tieme-2025

Meer over Tieme en zijn verhaal: https://www.teamtieme.com/

Meer over het onderzoek dat ik steun: https://lnkd.in/etmZ7iBq
Samen maken we verschil. Voor Tieme. Voor anderen. Voor de toekomst.
hashtag#TeamTieme hashtag#VoorTieme hashtag#EwingSarcoom hashtag#KWF hashtag#SamenTegenKanker

Mijn badges

Actiepagina gemaakt

Foto's toegevoegd

E-mails verstuurd

Aan eigen actie gedoneerd

Streefbedrag behaald

Streefbedrag verhoogd

Top fondsenwerver

Gedeeld op social media

Donateurs bedankt

Bij 500 euro aan donaties ontvang je je speciale KWF t-shirt!

Mijn donateurs

13.75

Zakia Boukadid

100

Jacqueline

Dit keer wel ff trainen hè. Is beter voor je lijf😊😘