🚴 La Marmotte 2026: In Actie voor het Kankerfonds 🎗️
Wij, Maarten, Victor, Sebas en Erwin, bereiden ons voor op een grote sportieve uitdaging: het fietsen van La Marmotte in 2026.
Deze fysieke prestatie staat in dienst van een belangrijk doel. Met onze deelname aan La Marmotte willen wij een mooi bedrag ophalen voor het Kankerfonds.
Kanker is een ziekte die veel levens beĂŻnvloedt. Zoals bij zovelen heeft de ziekte ook grote impact op onze eigen levens, wat onze motivatie extra kracht geeft. Door middel van deze sponsoring willen wij direct bijdragen aan het noodzakelijke onderzoek dat gericht is op betere behandelingen en uiteindelijk genezing.
Steun Ons Doel!
Wij nodigen u uit om ons team – Maarten, Victor, Sebas en Erwin – te steunen in deze missie. Uw bijdrage, groot of klein, is van essentieel belang voor het Kankerfonds. Elke gedoneerde euro wordt ingezet om wetenschappelijk onderzoek mogelijk te maken en zo de overlevingskansen voor patiënten te vergroten.
Enorm bedankt namens Maarten, Victor, Sebas en Erwin.
Maarten's badges
Foto’s toegevoegd
Actiepagina gemaakt
Aan eigen actie gedoneerd
Vijf donaties ontvangen
Streefbedrag behaald
Streefbedrag verhoogd naar meer dan €500
Vermelding op Wall of fame
E-mails verstuurd
Gedeeld op social media

