Antoinette Faber

NN CPC Loop Den Haag 2026

Ik ren tegen kanker tijdens NN CPC Loop Den Haag 2026

Ik ren tegen kanker tijdens NN CPC Loop Den Haag 2026. Wil jij me sponsoren? Daarmee zorgen we samen met KWF voor een beter leven met en na kanker. Dat is heel hard nodig, want iedereen krijgt ooit te maken met kanker. Ik ren speciaal ter ere van mijn overleden stiefvader André van Amstel omdat hij in 2023 de strijd met kanker verloor.

Samen kunnen we het verschil maken. Tegen kanker. Voor het leven. Help je mee?


Mijn updates

De start van het hardloop avontuur

Saturday 27th Dec 2025

Lieve familie, vrienden, collega’s en kennissen,

Een nieuw jaar betekent voor mij ook het zoeken naar een nieuwe uitdaging. Daarom heb ik besloten om samen met mijn vriend Mitchel in maart 5 kilometer te hardlopen voor het KWF tijdens de CPC-loop in Den Haag.

Dit doe ik niet zonder reden. Toen ik 16 jaar was, werd mijn stiefvader André van Amstel gediagnosticeerd met ongeneeslijke prostaatkanker. Tot mijn 22ste heeft hij deze ziekte met ongelooflijk veel moed en kracht bevochten, maar helaas heeft hij de strijd verloren.

Ik wil graag iets terugdoen, namens André, maar ook voor mezelf. Ik daag mezelf uit met een sport waar ik nog weinig ervaring mee heb, maar waarvan ik weet dat ik de komende maanden alles ga geven. Ik beloof dat ik keihard zal trainen en de finish zal halen.

Wil je mij extra motiveren en daarnaast het goede doel ondersteunen? Elke bijdrage, groot of klein, draagt bij aan onderzoek, preventie en betere ondersteuning voor mensen met kanker. 

Heel erg bedankt en veel liefs,
Antoinette

Antoinette's badges

Maak je persoonlijke actiepagina compleet.

Actiepagina gemaakt

Update je persoonlijke actiepagina met een foto.

Foto's toegevoegd

Deel je persoonlijke actiepagina met bekenden door een e-mail te versturen.

E-mails verstuurd

Aan eigen actie gedoneerd

Je hebt je streefbedrag gehaald, goed gedaan!

Streefbedrag behaald

Motiveer jezelf en verhoog je streefbedrag.

Streefbedrag verhoogd

Welkom in de Wall of Fame! Deze badge krijg je wanneer je 1000 euro aan donaties ophaalt.

Top fondsenwerver

Deel je persoonlijke actiepagina met je volgers via je social media kanalen.

Gedeeld op social media

Bedank je donateurs via de e-mail functie in jouw account.

Donateurs bedankt

Bij 500 euro aan donaties ontvang je je speciale KWF t-shirt!

Doneer

Mijn donateurs