Ik wandel tegen kanker tijdens de ASML Eindhoven Urban Walk
Ik wandel tegen kanker tijdens de ASML Eindhoven Urban Walk. Wil jij me sponsoren? Daarmee zorgen we samen met KWF voor een beter leven met en ná kanker. Dat is heel hard nodig, want iedereen krijgt ooit te maken met kanker. Ik wandel speciaal voor De Eik.
De Eik geeft ruimte aan mensen in Brainport Eindhoven die leven met, na en naast kanker.
Samen kunnen we het verschil maken. Tegen kanker. Voor het leven. Help je mee?
Mijn updates
wandelen voor kanker
Monday 8th SepLieve vrienden, familie, collega's en betrokkenen,
Dit jaar zet ik mij in voor Wandelen voor Kanker – een actie die mij persoonlijk raakt. In mijn eigen familie heb ik dierbaren verloren aan kanker. Geld blijft nodig voor onderzoek maar ook om mensen en hun omgeving te steunen in de strijd tegen kanker
Daarom wandel ik ook voor het Centrum De Eik in Eindhoven. Dit centrum staat voor kracht, verbinding en zorg: een plek waar mensen met kanker en hun naasten steun vinden, door gesprekken, begeleiding en activiteiten die hen door deze moeilijke tijd helpen. Het is een warm huis vol medeleven, waar je niet alleen hoeft te zijn in je zorgen en verdriet.
Met mijn deelname wil ik zoveel mogelijk geld inzamelen om deze doelen te ondersteunen.
Daar heb ik jullie hulp hard bij nodig. Jouw bijdrage, groot of klein, maakt echt het verschil. Samen zorgen we ervoor dat steun, troost en hoop altijd binnen handbereik blijven voor mensen die dat zo hard nodig hebben.
👉 Steun mijn actie en word sponsor.
Daan's badges
Actiepagina gemaakt
Foto's toegevoegd
E-mails verstuurd
Aan eigen actie gedoneerd
Streefbedrag behaald
Streefbedrag verhoogd
Top fondsenwerver
Gedeeld op social media
Donateurs bedankt




