Dory Hagedoorn

De 4 van Alkmaar 2026

Tour de vivre, ik loop voor het leven!

Tour de vivre, levensreis!

Ik loop voor het leven!

Voor alle lieve familie en vrienden die met kanker te maken hebben gehad of er nu nog mee moeten dealen. Hun levensreis wordt door deze ziekte behoorlijk bepaald en daar wil ik graag, ook op deze manier, een steuntje in de rug bij geven.  Zij inspireren mij met hun daadkracht en mentale weerbaarheid!

Ik loop ter nagedachtenis aan het leven van alle familie, vrienden en bekenden die ik verloren heb. De 1e was mijn dappere lieve moeder Liesbeth. Zij overleed op 52 jarige leeftijd aan een agressieve vorm van borstkanker die familiair bepaald was. Veel te jong…  Ik mis haar nog elke dag..

Daarnaast heb ik nog veel goede vrienden en familie verloren aan deze nare ziekte zoals, Koos, Janeth, Martijn, Hans, Jaap, Rob, Karin, Otto en Ineke. Zij hebben hun steentje bijgedragen aan kennis over hun specifieke vorm van kanker en behandelingen. Ik heb veel bewondering voor de wijze waarop zij dit hebben doorstaan. Mooie mensen waar ik vaak aan denk!

Ik loop voor het leven, omdat ik onmacht wil omzetten naar kracht!  Kracht die ik inzet om geld op te halen voor onderzoek naar behandelingen en voor verbetering van medicatie bij kanker. Mijn hoop is dat kanker een chronische ziekte wordt en waar mogelijk kan worden genezen.

En natuurlijk loop ik voor de toekomst! In de eerste plaats voor onze 10 kinderen en 11 kleinkinderen en daarnaast voor de toekomst van iedereen die mij lief is, maar ook voor alle mensen die ik niet persoonlijk ken.

Mijn fysieke ‘strijd’ die ik moet leveren om 4x15 km te lopen, staat symbool voor de strijd die mensen met kanker elke dag leveren.  Doelen stellen, acceptatie, omgaan met onmogelijkheden, zoeken naar mogelijkheden om het te volbrengen, incasseren, doorzettingsvermogen, inspiratie en motivatie vinden en het beste uit het leven halen zijn onderdelen daarvan.

Op moeilijke momenten tijdens het trainen denk ik aan mijn zonen, de vrouwen van mijn zonen, kleindochters en kleinzonen in verband met het verhoogde risico op het krijgen van kanker in mijn familie. Dit motiveert en inspireert mij om mijn grenzen te verleggen, om door te zetten om deze ‘tour de vivre’ te volbrengen!

Willen jullie mij helpen zoveel mogelijk geld op te halen zodat ik mijn streefbedrag(en) haal?! De bedragen zijn, als eerbetoon aan mijn moeder, gerelateerd aan de leeftijd die zij heeft bereikt.

1e doel is 520 euro

Mijn droom is 5200 euro

Mijn zoon zegt 52000 euro!

Samen maken we het verschil😊

Alvast enorm bedankt voor alle bijdragen van klein tot groot, ik ben overal dankbaar voor!    Een lang gekoesterde wens gaat hiermee in vervulling…

Lieve groet, Dory Hagedoorn


Mijn updates

Ook in de regen loopt het lekker voor dit goede doel!

Sunday 3rd May 2026

Vandaag dacht ik de 15 km te halen maar het werden er ruim 13.

Ik liep voor het eerst naar Camperduin.
Simon kwam daar naar toe met de auto om mijn regenjas te brengen want er werd nog veel meer regen verwacht!
Lekker samen koffie gedronken en daarna met een droge jas de terugweg aanvaard. langs de onderkant van de Hondsbossche!
Het leukste moment was dat hij even later toeterend en zwaaiend langs kwam rijden, wat een geweldige support!

Van de week een nieuwe poging om de 15 km te halen!

Nieuwe mijlpalen en fantastische support!

Friday 1st May 2026

Het lopen met de flyers levert veel geld op!

Ook daardoor zijn er nu 2 nieuwe mijlpalen bereikt.

 

Het totale bedrag op de teller is nu 1622 euro, echt super bedankt allemaal!!

En de 2e mijlpaal, met het bereiken van de 1560 euro is 3x mijn 1e streefbedrag opgehaald, geweldig toch!!

training gaat goed!

Friday 1st May 2026

Ik train door de week 2x ongeveer 8-9km.

In het weekend loop ik langzaam maar zeker naar de 15km.
Zodra ik dat heb bereikt ga ik de rondjes door de week ook opbouwen naar de 15. 
Zodat ik goed gewend raak aan die afstand.
De uitdaging blijft 4x achter elkaar!

Vandaag startte ik vrij moe maar uiteindelijk voor het eerst door de week 10,3 km gelopen. Dus heel trots!
Simon heeft mij vandaag gesteund door op de fiets mij halverwege tegemoet te rijden, een stimulerend praatje....volgens zijn fietscomputer liep ik met een snelheid van 5-6 km.
Ik dacht dat komt vast omdat ik op dat moment een stukje 'bergafwaarts liep ...hahaha
Een banaan en de belofte van een kopje koffie met chocola als ik weer thuis zou zijn, maakte dat ik uiteindelijk die mooie afstand uit kon lopen!
Foto's in de galerij krijg ik soms niet goed gedraaid maar daar dat is goed voor jullie nekspieren;-)

Leuke initiatieven en weer een mijlpaal bereikt!!

Tuesday 28th Apr 2026

Inmiddels is er een mooie flyer gemaakt door Evi en door Henk gelamineerd.

De kleinkinderen kunnen hiermee rondgaan en mensen enthousiasmeren!

Op Instagram hebben Tygo en Evi lieve berichten over mij en mijn actie geplaatst:-)

Er worden boeken verkocht op Marktplaats en Vinted. Deze dagen helpen Saskia en Evi hiermee.

Gisteren hebben we het behalen van mijn 1e streefbedrag gevierd met een lekker ijsje!

Iedereen enorm bedankt want vandaag is een nieuwe mijlpaal bereikt!
De 1000 euro grens is overschreden. De teller staat nu op 1089 euro!
GEWELDIG!!!

Foto's kun je in de galerij bekijken.

BEHAALD !!!

Sunday 26th Apr 2026

Binnen 4 uur is mijn 1e streefbedrag behaald.!!!

Ongelofelijk bedankt allemaal. We zijn enorm blij!
We zijn er ondersteboven van:-)

Dory's badges

Maak je persoonlijke actiepagina compleet.Complete your fundraising page

Actiepagina gemaaktFundraising page created

Update je persoonlijke actiepagina met een foto.Update your personal fundraising page with an image.

Foto's toegevoegdPhotos added

Deel je persoonlijke actiepagina met bekenden door een e-mail te versturen.Share your personal fundraising page with people you know by sending an email.

E-mails verstuurdEmails sent

Laat iedereen zien dat je KWF een warm hart toedraagt met een eigen donatie op jouw actiepagina.Show everyone you care about KWF by making a donation on your fundraisng page.

Aan eigen actie gedoneerdDonated to own fundraising

Je hebt je streefbedrag gehaald, goed gedaan!You reached your target amount, well done!

Streefbedrag behaaldTarget amount achieved

Motiveer jezelf en verhoog je streefbedrag.Motivate yourself and increase your target amount.

Streefbedrag verhoogdTarget amount increased

Deze badge krijg je wanneer je 1000 euro aan donaties ophaalt.You will receive this badge when you raise 1000 euros in donations.

Top fondsenwerverTop fundraiser

Deel je persoonlijke actiepagina met je volgers via je social media kanalen.Share your personal action page with your followers through your social media channels.

Gedeeld op social mediaShared on social media

Bedank je donateurs via de e-mail functie in jouw account.Thank your donors via the email function in your account.

Donateurs bedanktThank you donors

Bij 500 euro aan donaties ontvang je je speciale KWF t-shirt!With a donation of 500 euros you will receive your special KWF t-shirt!

€500 euro opgehaald: t-shirt verdiend€500 raised: t-shirt earned

Doneer

Mijn donateurs