dromen waar maken

TCS Amsterdam Marathon 2026

Ik ren de Marathon van Amsterdam 2026

🎗️ Samen in actie voor KWF – Lisa loopt de marathon van Amsterdam 2026🏃‍♀️

Soms komt het leven ineens heel dichtbij. Voor Lisa is dat de reden dat zij de uitdaging aangaat om een marathon te lopen. Niet alleen voor zichzelf, maar vooral voor iedereen die te maken heeft (gehad) met kanker.

Met elke kilometer die zij aflegt, zamelt ze geld in voor KWF Kankerbestrijding. Onderzoek is namelijk nog steeds hard nodig om kanker beter te kunnen behandelen en uiteindelijk te verslaan.

💛 Daarom vragen wij jouw hulp.  
Wil jij Lisa sponsoren en zo bijdragen aan dit belangrijke doel?

Elke bijdrage – groot of klein – maakt verschil. Samen kunnen we hoop geven, levens verbeteren en stappen zetten richting een toekomst waarin kanker geen dodelijke ziekte meer hoeft te zijn.

👉 Doneer en steun Lisa in haar marathon  
👉 Deel dit bericht om zoveel mogelijk mensen te bereiken

Dank je wel voor jouw steun

Mijn updates

Nooit opgeven

Thursday 16th Apr 2026

Het leven is vallen en opstaan, soms lukt het niet en dan geef je niet op je parkeert het even en pakt het wel op net zo lang tot het wel lukt het lukt pas niet als het echt niet gaat maar altijd proberen en niet opgeven, Dat waren de woorden van mij opa en oma en die neem ik mee naar me marathon op 18 oktober 2026

Maak je droom waar

Wednesday 15th Apr 2026

Soms komt een droom niet alleen uit jezelf… maar uit liefde die je nooit meer loslaat. Sinds jij er niet meer bent, oma, voelt alles anders. Stiller… maar ook dieper. Want in alles wat ik doe, draag ik jou met me mee. Jij leerde me doorzetten. Jij liet me zien wat echte kracht is — zelfs toen het moeilijk werd. En juist daarom geef ik niet op. Ik ga mijn dromen waarmaken. Voor mij… maar ook voor jou. Elke stap die ik zet, elke grens die ik verleg, is een stukje van jouw kracht dat in mij leeft. Dit is nog niet het einde van jouw verhaal. Ik neem het mee… en maak het groter dan ooit. Voor jou, oma 🤍

Mijn activiteiten volgen

58
kms

Elisabeth's badges

Maak je persoonlijke actiepagina compleet.Complete your fundraising page

Actiepagina gemaaktFundraising page created

Update je persoonlijke actiepagina met een foto.Update your personal fundraising page with an image.

Foto's toegevoegdAdded pictures

Deel je persoonlijke actiepagina met bekenden door een e-mail te versturen.Share your personal fundraising page with people you know by sending an email.

E-mails verstuurdEmails sent

Laat iedereen zien dat je KWF een warm hart toedraagt met een eigen donatie op jouw actiepagina.Show everyone you care about KWF by making a donation on your fundraisng page.

Aan eigen actie gedoneerdDonated to own fundraising

Je hebt je streefbedrag gehaald, goed gedaan!You reached your target amount, well done!

Streefbedrag behaaldTarget amount achieved

Motiveer jezelf en verhoog je streefbedrag.Motivate yourself and increase your target amount.

Streefbedrag verhoogdTarget amount increased

Deze badge krijg je wanneer je 1000 euro aan donaties ophaalt.You will receive this badge when you raise 1000 euros in donations.

Top fondsenwerverWall of fame

Deel je persoonlijke actiepagina met je volgers via je social media kanalen.Share your personal action page with your followers through your social media channels.

Gedeeld op social mediaShared on social media

Bedank je donateurs via de e-mail functie in jouw account.Thank your donors via the email function in your account.

Donateurs bedanktThank you donors

Bij 500 euro aan donaties ontvang je je speciale KWF t-shirt!With a donation of 500 euros you will receive your special KWF t-shirt!

€500 euro opgehaald: t-shirt verdiend€500 raised: t-shirt earned

Doneer

Mijn donateurs