Elke stap telt - Ik ren tegen kanker

NN Marathon Rotterdam 2026

Yes! Ik ga rennen tegen kanker tijdens NN Marathon Rotterdam 2026

Zeven jaar geleden verloor ik mijn vader aan kanker. Hij was onze rots, onze steun, en ik weet zeker dat hij super trots zou zijn geweest als hij me nu had kunnen zien lopen. Ik hoor hem in gedachten roepen vanuit zijn rode stoel: “Kom op, je kunt het!”

Ik loop de marathon niet alleen voor hem, maar ook voor een goede vriendin die op dit moment dapper vecht tegen deze ziekte — en voor iedereen die te maken heeft (gehad) met kanker.

Door namens het KWF te lopen. wil ik mijn vader herinneren, mijn goede vriendin een hart onder de riem steken en bijdragen aan een toekomst waarin kanker minder impact heeft.

Elke donatie, groot of klein, brengt ons dichter bij dat doel.

Samen kunnen we het verschil maken 💙

Dank je wel voor je steun!

Mijn updates

Wat een start!

Saturday 29th Nov

Ik moest even over een drempel stappen om de link naar mijn donatiepagina te delen via WhatsApp en social media. Omdat het hier niet om mij, maar om geld ophalen voor het goede doel gaat, heb ik toch gebruik gemaakt van diverse social medio. Verrast was ik door de donaties die vanaf dat moment binnenkwamen. Donaties van mensen uit mijn directe omgeving, maar ook van mensen die verder van me afstaan. Deze donaties motiveren mij nog meer de marathon op 12 april uit te lopen. 


Om blessures te voorkomen en mezelf optimaal voor te bereiden,  heb ik ervoor gekozen een coach in de arm te nemen. Vanaf 1 december wordt ik door Kevin Keijzer van Hybrid coaching wekelijks voorzien van een trainingsschema en tips in mijn voorbereiding op de marathon. Ben benieuwd hoe ik dit ga er ervaren! 

Mijn activiteiten volgen

71
kms

Elize's badges

Maak je persoonlijke actiepagina compleet.

Actiepagina gemaakt

Update je persoonlijke actiepagina met een foto.

Foto's toegevoegd

Deel je persoonlijke actiepagina met bekenden door een e-mail te versturen.

E-mails verstuurd

Aan eigen actie gedoneerd

Je hebt je streefbedrag gehaald, goed gedaan!

Streefbedrag behaald

Motiveer jezelf en verhoog je streefbedrag.

Streefbedrag verhoogd

Welkom in de Wall of Fame! Deze badge krijg je wanneer je 1000 euro aan donaties ophaalt.

Top fondsenwerver

Deel je persoonlijke actiepagina met je volgers via je social media kanalen.

Gedeeld op social media

Bedank je donateurs via de e-mail functie in jouw account.

Donateurs bedankt

Bij 500 euro aan donaties ontvang je je speciale KWF t-shirt!

Doneer

Mijn donateurs