Miekes Marathon: voor mijn moeder, tegen kanker
Op 11 december 2025 overleed mijn moeder Mieke aan een agressieve hersentumor. Ze was een sportieve vrouw en zette zich haar hele werkzame leven in voor de zorg en het welzijn in Nederland.
Afgelopen april liep ik samen met vrienden de Marathon van Rotterdam, ter nagedachtenis aan haar. Zo vlak na haar overlijden was dat heel bijzonder. Samen haalden we ruim €10.000 op voor KWF.
Op 11 april 2027 staan we opnieuw aan de start. Weer met vrienden, weer voor mijn moeder en weer voor KWF.
Met deze actie zamelen we geld in voor betere behandelingen, zodat mensen met haar ziekte en met alle andere vormen van kanker in de toekomst meer mogelijkheden hebben.
En voor preventie, want daar ligt een grote kans. Volgens KWF is minstens een derde van alle kankerdiagnoses te voorkomen door onze leefstijl en omgeving aan te passen.
Help je mee? Elke euro helpt. Dank!
Mijn updates
Voorbereiding: marathon Den Haag 2026
Wednesday 4th Nov 2026
Op 1 november liep ik samen met Inez en Paul de NN Marathon van Den Haag, als opmaat naar Rotterdam op 11 april.
Zo begint de weg naar Rotterdam goed. We lopen weer ter nagedachtenis aan mijn moeder Mieke en voor KWF.
Help je mee? Elke euro helpt. Dank!
👉 https://acties.kwf.nl/fundraisers/hansverheijde/nn-marathon-rotterdam-2027
Hans's badges
Actiepagina gemaakt
Foto's toegevoegd
E-mails verstuurd
Aan eigen actie gedoneerd
Streefbedrag behaald
Streefbedrag verhoogd
Top fondsenwerver
Gedeeld op social media
Donateurs bedankt

