Ik kom in actie tegen kanker
Ik kom in actie om geld op te halen voor kankeronderzoek. Geld dat heel hard nodig is, want maar liefst 1 op de 2 mensen in Nederland krijgt de diagnose kanker. Sponsor mij en help KWF met de financiering van belangrijk onderzoek naar kanker. Namens mij en KWF: dankjewel!
Hallo allemaal, ik ben Henk Laurijssen 72jaar en woon in Baarle-Nassau
Mijn vrouw is in december 2025 op 66jarige leeftijd na een strijd van 2jaar overleden aan deze vreselijke ziekte
Daarom wil ik een fietstocht maken van 1600km en wat geld ophalen voor het KWF
Ik ga 10 mei starten in Passau bij de Donau en dan de Donau volgen richting het zwarte woud tot Donaueschingen.
En dan een stuk van 50km richting de Rijn en dan de Rijn volgen richting Nederland en dan uiteindelijk thuis in Baarle-Nassau thuis komen
Dan heeft het voor mij een dubbel doel want ik kom dan langs veel plaatsen waar we samen met de camper kwamen waar ik dan wat achter kan laten van Wies want haar wens was om uitgestrooid te worden in de natuur waar de vogeltjes fluiten.
Dus voor mij is het voor de verwerking van het verlies en tevens sponsering voor het KWF
Alvast bedankt voor jullie donaties en jullie kunnen mij volgen op polarsteps.
Groetjes Henk Laurijssen
Badges
Foto’s toegevoegd
Actiepagina gemaakt
Aan eigen actie gedoneerd
Vijf donaties ontvangen
Streefbedrag behaald
Streefbedrag verhoogd naar meer dan €500
Vermelding op Wall of fame
E-mails verstuurd
Gedeeld op social media

