Omdat gezondheid niet vanzelfsprekend is

Van jongs af aan is gezond-zijn voor mij niet vanzelfsprekend. Op mijn 5e kreeg ik de diagnose jeugdreuma, op mijn 16e kwam daar de ziekte van Crohn bij. Sporten was altijd een strijd met mezelf en rennen was al helemaal geen optie. Tot een aantal jaar geleden de medicatie toch ineens aansloeg, en ik langzaam begon met joggen. Het joggen werd rennen: eerst 5km, daarna 10 en daarna een halve marathon. In april 2026 hoop ik voor het eerst een marathon te lopen. Dat moest en zou toch 'de Mooiste' zijn van Rotterdam!
Via KWF krijg ik de kans op een ticket. Als arts en patiënt, weet ik dat gezondheid absoluut niet vanzelfsprekend is. Ik vind het mooi om naast het harde trainen ook geld op te halen voor een goed doel. Ik haal middels deze sponsoractie geld op voor kankeronderzoek. Geld dat heel hard nodig is, want maar liefst 1 op de 2 mensen in Nederland krijgt de diagnose kanker. Sponsor mij en help KWF met de financiering van belangrijk onderzoek naar kanker. Namens mij en KWF: dankjewel!
Mijn updates
Het is gelukt!!
Monday 13th Apr 2026
Wat een geweldige dag was dit. Het plan was slow & steady, en dat is gelukt. 5.5 uur hardgelopen op eenzelfde tempo zonder te wandelen. Het was elke minuut genieten: het weer was geweldig, het publiek was niet normaal enthousiast en het was fantastisch om dit samen met Nelis (aka Vera) te doen. Nu lekker nagenieten!!
Klaar voor de start?!
Thursday 9th Apr 2026
De training zit erop: alle kilometers zijn gelopen, alle wateren van Rotterdam zijn meerdere keren te voet omsingeld. Wat fysieke tegenslagen maken het toch nog wel spannend hoe zondag zal gaan lopen, maar een beetje stress hoort er blijkbaar ook bij. Tegelijkertijd heb ik er ook gewoon super veel zin in! Nelis loopt gezellig met me mee.
Wil je me volgen? Download dan de app van de marathon https://nnmarathonrotterdam.nl/download-de-officiele-event-app/ .
Mijn startnummer is 11134 & ik start rond 10:30. Bedankt allemaal voor de steun, jullie zijn toppers!
Lotte's badges
Actiepagina gemaakt
Foto's toegevoegd
E-mails verstuurd
Aan eigen actie gedoneerd
Streefbedrag behaald
Streefbedrag verhoogd
Top fondsenwerver
Gedeeld op social media
Donateurs bedankt

