Martijn Guijt

Obvion Limburgs Mooiste 2026

Ik fiets tegen kanker tijdens de Obvion Limburgs Mooiste 2026

Ik fiets op 30 mei 150km tegen kanker tijdens Obvion Limburgs Mooiste 2026. Wil jij me sponsoren? Daarmee zorgen we samen met KWF voor een beter leven met en na kanker. Dat is heel hard nodig, want iedereen krijgt ooit te maken met kanker.

Samen kunnen we het verschil maken. Tegen kanker. Voor het leven. Help je mee?

Mijn updates

Start training

Sunday 4th Jan 2026

Deze week alvast begonnen met het voorbereiden op de fietsrit. Via marktplaats in Kampen een Elite XR smarttrainer aangeschaft, zodat ik ook met minder weer kan blijven trainen. Ik heb de opstelling in ons tuinhuisje gezet, zo kan ik nog genieten van het uitzicht. 


Wat moet ik wennen aan het fietsen op vermogen! In plaats van lomp doortrappen, wat ik de afgelopen jaren vooral gedaan heb, krijg ik nu meldingen dat ik minder hard moet op de pedalen moet staan.  De eerste kilometers trainen  zitten erop en dat voelt goed!  
 
https://strava.app.link/iFnsEw0EEZb 

Fietsen tegen kanker – elke kilometer telt

Friday 2nd Jan 2026


Dit jaar stap ik op de fiets voor een doel dat veel mensen raakt: fietsen tegen kanker. Samen met René en Marcel doe ik mee aan deze bijzondere tocht waarbij het sponsorgeld rechtstreeks naar KWF Kankerbestrijding gaat. Geen omwegen, geen tussenstappen – elke euro draagt bij aan onderzoek, betere behandelingen en hoop.

We hebben ons ingeschreven voor route geel. Dat betekent 150 kilometer fietsen en maar liefst 2300 hoogtemeters. Een serieuze uitdaging, zowel fysiek als mentaal. Het is geen rondje om de kerk; dit wordt afzien, doorzetten en blijven trappen, ook als het zwaar wordt.

Om deze rit fatsoenlijk te kunnen rijden, zal ik veel moeten trainen. Lange duurritten, heuveltrainingen en ongetwijfeld momenten waarop ik me afvraag waarom ik hier ook alweer aan begonnen ben. Maar juist op die momenten denk ik aan het doel. Aan iedereen die dagelijks een veel zwaardere strijd voert dan een dag op de fiets. Dan krijgen vermoeide benen ineens een ander perspectief.

Ik fiets niet alleen voor mezelf, maar voor iedereen die te maken heeft met kanker – direct of indirect. Voor patiënten, naasten, vrienden en familie. Elke kilometer die ik fiets, staat symbool voor steun, hoop en doorzettingsvermogen.

Wil je mij steunen? Dat kan door te sponsoren. Het geld gaat volledig naar KWF en helpt om kankeronderzoek mogelijk te maken en levens te verbeteren.

Samen maken we het verschil. Op naar die 150 kilometer. 🚴‍♂️💛

Mijn activiteiten volgen

241
kms

Martijn's badges

Maak je persoonlijke actiepagina compleet.Complete your fundraising page

Actiepagina gemaaktFundraising page created

Update je persoonlijke actiepagina met een foto.Update your personal fundraising page with an image.

Foto's toegevoegdAdded pictures

Deel je persoonlijke actiepagina met bekenden door een e-mail te versturen.Share your personal fundraising page with people you know by sending an email.

E-mails verstuurdEmails sent

Laat iedereen zien dat je KWF een warm hart toedraagt met een eigen donatie op jouw actiepagina.Show everyone you care about KWF by making a donation on your fundraisng page.

Aan eigen actie gedoneerdDonated to own fundraising

Je hebt je streefbedrag gehaald, goed gedaan!You reached your target amount, well done!

Streefbedrag behaaldTarget amount achieved

Motiveer jezelf en verhoog je streefbedrag.Motivate yourself and increase your target amount.

Streefbedrag verhoogdTarget amount increased

Deze badge krijg je wanneer je 1000 euro aan donaties ophaalt.You will receive this badge when you raise 1000 euros in donations.

Top fondsenwerverWall of fame

Deel je persoonlijke actiepagina met je volgers via je social media kanalen.Share your personal action page with your followers through your social media channels.

Gedeeld op social mediaShared on social media

Bedank je donateurs via de e-mail functie in jouw account.Thank your donors via the email function in your account.

Donateurs bedanktThank you donors

Bij 500 euro aan donaties ontvang je je speciale KWF t-shirt!With a donation of 500 euros you will receive your special KWF t-shirt!

€500 euro opgehaald: t-shirt verdiend€500 raised: t-shirt earned

Doneer

Mijn donateurs