Ik ren tegen kanker tijdens de [[4 Mijl van Groningen]]
Bijna iedereen krijgt op een bepaald moment in zijn leven met kanker te maken. Ik ook.
Ik was 11 jaar toen mijn vader Jan de diagnose longkanker kreeg. Hij is uiteindelijk een jaar ziek geweest. In dat jaar hebben we van dichtbij gezien hoe hard deze ziekte kan zijn — voor hem, en voor iedereen om hem heen. Jan liet een vrouw achter en drie kinderen van 12, 9 en 5 jaar oud.
Dat verlies draag ik nog steeds met me mee. En daarom loop ik de 4 Mijl van Groningen voor KWF Kankerbestrijding.
Onderzoek is de enige manier waarop we ervoor kunnen zorgen dat een diagnose steeds vaker geen doodvonnis is. Elke euro die wordt opgehaald gaat naar onderzoek naar alle vormen van kanker — zodat andere gezinnen dit misschien niet hoeven mee te maken.
Wil je me steunen? Elk bedrag helpt, hoe klein ook. Alvast bedankt — namens mij, en namens iedereen die iemand mist.
Mijn updates
Samen
Wednesday 5th Aug 2026Op naar de start! Mijn broertje en ik trekken samen de loopschoenen aan voor de 4 Mijl van Groningen. Naast onze Hyrox-voorbereiding wilden we er nog iets extra’s aan hangen, dus lopen we deze keer voor het goede doel: KWF Kankerbestrijding.
Bijna iedereen kent wel iemand die met kanker te maken heeft (gehad). Reden genoeg om onze kilometers om te zetten in iets waardevols. Elke euro gaat rechtstreeks naar onderzoek en de strijd tegen kanker. 💜
Help je ons mee? Groot of klein, alles telt. En wie weet zetten jullie donaties ons wel over die finishlijn heen 😉
Michel's badges
Actiepagina gemaakt
Foto's toegevoegd
E-mails verstuurd
Aan eigen actie gedoneerd
Streefbedrag behaald
Streefbedrag verhoogd
Top fondsenwerver
Gedeeld op social media
Donateurs bedankt

