Stap voor stap naar hoop
Op 1 maart lopen wij (Stijn en Merel) de marathon van Hoge Kempen.
Niet zomaar, maar voor een doel dat ons diep raakt.
Wij rennen niet voor onszelf, maar voor Leonne en haar vader.
Leonne verloor haar vader binnen vier weken aan kanker.
Veel te jong, veel te snel.
In zo’n moment voel je je machteloos; je wilt iets doen, maar weet niet hoe.
Tot nu.
Wij komen in actie en rennen voor het KWF Kankerbestrijding, om bij te dragen aan onderzoek dat levens redt.
Want 1 op de 2 mensen in Nederland krijgt ooit de diagnose kanker.
Gelukkig stijgt de overlevingskans: nu 70%, terwijl dat in 1949 (oprichtingsjaar van KWF) nog maar 25% was.
Maar we zijn er nog niet.
🏃♂️🏃♀️ Daarom rennen wij. Voor hoop, voor onderzoek, voor de toekomst.
Help jij ons mee?
Elke donatie, groot of klein, brengt ons samen dichter bij een wereld waarin kanker steeds minder levens schaadt. 💙
Mijn updates
Op weg naar de marathon: rennen voor Leonne en haar vader
Thursday 27th NovEr breekt een nieuwe fase aan. We zijn ons aan het klaarmaken voor een afstand die zowel fysiek als mentaal alles vraagt: de marathon.
Dit keer voelt het anders. Dit keer loopt er iemand met ons mee.
We rennen voor Leonne. En voor haar vader, die veel te snel is overleden aan kanker, slechts vier weken nadat de ziekte werd ontdekt. Zijn verhaal raakte ons diep. In elk trainingsmoment zit nu een stukje van die emotie, een stukje van die oneerlijke strijd, en vooral: een diepe wens om iets te kunnen betekenen.
Het trainen voelt daardoor bijzonderder dan ooit. Waar het rennen vroeger vooral iets van onszelf was; een persoonlijke uitdaging, een sportief doel, heeft het nu een grotere betekenis gekregen. Elke kilometer staat symbool voor steun, voor kracht, voor herinnering. Voor Leonne, die we heel graag willen helpen.
We hopen dat we samen een mooi bedrag kunnen ophalen. Zodat onze inspanning niet alleen eindigt bij de finishlijn, maar ook bijdraagt aan iets dat echt telt.
Op naar de marathon. Op naar iets dat groter is dan wijzelf. 💛
Merijn's badges
Foto’s toegevoegd
Actiepagina gemaakt
Aan eigen actie gedoneerd
Vijf donaties ontvangen
Streefbedrag behaald
Streefbedrag verhoogd naar meer dan €500
Vermelding op Wall of fame
E-mails verstuurd
Gedeeld op social media

