Ik wandel tegen kanker tijdens De 4 van Alkmaar 2026
Ik wandel tegen kanker tijdens De 4 van Alkmaar 2026. Wil jij me sponsoren? Daarmee zorgen we samen met KWF voor een beter leven met en ná kanker. Dat is heel hard nodig, want iedereen krijgt ooit te maken met kanker.
Samen kunnen we het verschil maken. Tegen kanker. Voor het leven. Help je mee?
Mijn updates
Streefbedrag is gehaald!
Wednesday 7th Jan 2026Wauw, wat een reacties en wat een donaties. In een record tempo is het streefbedrag gehaald. Ik had nooit verwacht dat het zó snel zou gaan! Bedankt allemaal voor jullie donatie.
Eerste donaties stromen binnen
Tuesday 6th Jan 2026Zo! Ik kreeg het heet onder m'n voeten. Tijd om de link voor donaties te delen dus. En wauw wat een donaties al gelijk. Dit geeft echt heel veel vertrouwen! Bedankt voor iedereen die dit steunt. Mooi dat we onderzoek naar kanker hiermee kunnen helpen!
Schoonzus hypen
Monday 5th Jan 2026Terwijl Tanja lekker ligt te slapen na een nachtdienst overspoel ik haar whatsapp met berichtjes om te hypen voor deze actie. We gaan het proberen als team! Wandelen tegen kanker.
Suzanne's badges
Actiepagina gemaakt Fundraising page created
Foto's toegevoegd Photos added
E-mails verstuurd Emails sent
Aan eigen actie gedoneerd Donated to own fundraising
Streefbedrag behaald Target amount achieved
Streefbedrag verhoogd Target amount increased
Top fondsenwerver Top fundraiser
Gedeeld op social media Shared on social media
Donateurs bedankt Thank you donors

