Ik ren tegen kanker tijdens de TCS Amsterdam Halve Marathon
Ik doe mee om geld op te halen voor kankeronderzoek. Geld dat heel hard nodig is, want maar liefst 1 op de 2 mensen in Nederland te maken met de ziekte kanker.
Met een donatie help je mee aan onderzoek, betere behandelingen én een toekomst waarin kanker hopelijk niet langer dodelijk is
Mocht je iets kunnen missen, dan zou een donatie enorm gewaardeerd worden.
Dank je wel voor je steun!
#HalveMarathonAmsterdam #SamenTegenKanker
Mijn updates

Strijd tegen kanker
Wednesday 16th AprKanker is een ziekte die heel veel mensen raakt. Of het nu een familielid, vriend of kennis is - bijna iedereen kent wel iemand die met deze ziekte te maken heeft (gehad). .
Daarom wil ik graag iets doen. Ik ga een sportieve uitdaging aan om geld op te halen voor het KWF. Voor een toekomst waarin kanker nog beter te behandelen is en hopelijk niet langer dodelijk hoeft te zijn.
Alle donaties zijn welkom, groot of klein. Ze helpen bij belangrijk onderzoek, betere behandelingen en meer kans op genezing.
Alvast heel erg bedankt voor je bijdrage!
Liefs Vera

Mijn activiteiten volgen
203
kms
Mijn afstandsdoel 10 kms
Vera's badges

Actiepagina gemaakt

Foto's toegevoegd

E-mails verstuurd

Aan eigen actie gedoneerd

Streefbedrag behaald

Streefbedrag aangepast

Top fondsenwerver

Gedeeld op social media

Donateurs bedankt
