Mijn activiteiten volgen
62
kms
My target 110 kms
Ons verhaal
Ik doe mee aan de halve marathon van Amsterdam omdat ik het zat ben om machteloos toe te kijken hoe veel van mijn dierbaren lijden onder deze ziekte. Door deze actie hoop ik zo veel mogelijk geld op te halen voor kankeronderzoek.
Wij hebben binnen ons gezin veel met kanker te maken. Zo is er mijn vader die in 2016 te horen kreeg dat hij blaaskanker had. Gelukkig kon hij in het Antoni van Leeuwenhoek ziekenhuis (AVL) worden behandeld met inwendige bestraling en is nu alweer 7 jaar schoon verklaard.
Mijn moeder heeft in 2001 en in 2005 borstkanker gehad. Destijds is dit behandeld door operaties, heftige chemokuren en bestralingen. 16 jaar lang dachten we allemaal dat de kanker helemaal weg was, maar niets bleek minder waar. In 2021 kregen we te horen dat een paar kankercellen in haar lichaam waren achtergebleven: die zijn in haar ruggenwervels gaan zitten en hebben die volledig aangetast. Na meerdere bestralingen en hormoonkuren is de ziekte nu vertraagd, maar kan niet meer worden stopgezet.
Ten slotte heeft ook mijn zwager veel pech in zijn leven. Toen hij 19 was heeft hij teelbalkanker gehad. Dit is behandeld met operaties en goed werkende chemokuren. Nu bijna 15 jaar later is ook bij hem de kanker teruggekeerd en op verschillende plekken aanwezig in zijn lichaam. Sinds een paar weken wordt hij behandeld met chemokuren.
Naast mijn eigen gezin zijn er ook veel andere gezinnen van vrienden en kennissen van mij geraakt door deze ziekte. Ook voor hen ren ik mee tijdens de marathon!
Ik hoop dat het kankeronderzoek helpt bij het verbeteren van de behandeling van kanker, maar ook dat er meer bekend gaat worden over het ontstaan en het voorkomen van deze ziekte.
Alvast bedankt voor jullie donaties.
Edwin
My Achievements

Actiepagina gemaakt

Foto's toegevoegd

E-mails verstuurd

Aan eigen actie gedoneerd

Streefbedrag behaald

Streefbedrag aangepast

Top fondsenwerver

Gedeeld op social media

Donateurs bedankt

500 euro opgehaald: t-shirt verdiend
Thank you to my Sponsors

€25.4
Rik Aelfers

€5.4
Anonymous

€5.4
Mojra Peerenboom
Veel plezier en succes. Groetjes nr 47

€10.4
Anonymous

€15.4
Frans en Ans Lamers
Heel veel Succes

€10.4
Anita Kindt

€25.4
Steven Van Hell

€25.4
Ilonka Stout
Namens Margriet en Ton.

€10.4
Mariline Limbertie
Hoi Edwin, Super dat je dit doet! Gaat je vast lukken. Groetjes Mariline

€15.4
Anonymous
Ga ervoor, Edwin! Goede moed en veel succes. Evert en Hilde.

€19.4
Cas van den Bomen
Zet 'm op Eddie!

€30.4
Mennie Van Der Heide
Goed bezig Eddie! Zet hem op man!!

€42.4
Kaxie
Zet hem op baasje!

€10.4
Fred Kool

€50.4
Bob En Annieka
Super Edwin!! ♥️

€25
Bernard

€100.4
Fam Bouwknegt

€50.4
Vera & Mitch
❤️

€20.4
Jesse Romsom
Je bent een geweldig Ed!

€100.4
Jesper Voois
Mooi initiatief Eddie, veel succes in Amsterdam!

€25.4
Cors Onnes
Edwin, grote Eindbaas! zet hem op!

€10
Petra Rietberg

€25.4
Bas
Hee Eddie, Top dat je dit gaat doen man!! Heel veel success, dit gaat je zeker lukken :) Groetjes, Bas

€50.4
Loes Winters

€50.4
Bert En Mieke Winters

€10
Mariska Overheul
Heel veel succes Edwin. Sterkte ook voor jullie allemaal. Liefs Maris

€5.4
Anonymous

€50.4
Roy
Goed initiatief, heel veel succes!

€15.4
Anonymous
Voor mijn lieve collega Mark en alle anderen die onder deze rotziekte lijden

€10.4
Bo Wokke
Super dat je dit doet!

€50.4
Mark Winters
Succes!! Heel bijzonder en sterk dat je dit doet! Topper ben je!

€10.4
Debby Scheringa

€15.4
Sonja Tabak
Edwin heel veel succes!! Super dat jij je op deze manier in gaat zetten.

€25.4
Anneloes Leegwater
Go Edwin! Machtige inzet en krachtig gebaar! Ik draag bij aan je mooie actie. Als goede vriendin van je zwager juig ik dit zeker toe❤️

€50.4
Rory v Rijn
Succes Edwin 👍

€25.4
Mandy Maarschalk-Vleeschhouwer
Super dat je je inzet!!

€10.4
Anonymous

€50
Monique Kramer
Wat gaaf dat je dit doet Edwin!! Je inzetten voor een ieder die je lief is en daarmee onderzoek steunt. Top!

€50.4
Ilonka Stout
Wat een goede actie Edwin, ik ben trots op je!

€50.4
Anoniem
Veel succes!

€100.4
Reggy Zuidema

€5.4
Michelle-
Lieve Edwin, heel veel succes 💛 ik zie je de laatste tijd niet zo vaak, maar leef toch wel me je mee. Je kan het!!!

€15.4
Dorus-En-Sandra De Wit
Succes Edwin, prachtige actie!

€25
Femke Rijfkogel
Goed bezig!

€15.4
Edo Dijkman

€15.4
Gabriël Hoevers

€50.4
Margot Veenenbos

€15.4
Gerdi Fleuren
Goed bezig!

€50.4
Estelle Vermeulen
Veel succes, mooie missie!

€50.4
Annelies Buurman
Veel succes met de marathon, Topper Ortho maatje van je moeder

€7.9
Christel De Jong
Veel succes met de Marathon. Ortho vriendin van je moeder.

€25.4
Gerry Emons
Edwin hartstikke goed en dapper dat je dit doet voor het KWF

€500.4
Anonymous
Topper!

€100.4
Bernarda

€250.4
Hildelien Janssen
Heel veel succes kanjer en fijn dat jij je op deze manier inzet om geld in te zamelen voor dit goede doel.

€15.4
Claudia Oostrom

€15
Anonymous

€50