Kyara Habets

HiPRO Utrecht Marathon 2025

Ik ren tegen kanker tijdens de Utrecht Marathon

Ik doe mee om geld op te halen voor kankeronderzoek. Geld dat heel hard nodig is, want maar liefst 1 op de 2 mensen in Nederland krijgt de diagnose kanker. Sponsor mij en help KWF met de financiering van belangrijk onderzoek naar kanker. Namens mij en KWF: dankjewel!

My Achievements

Actiepagina gemaakt

Foto's toegevoegd

E-mails verstuurd

Aan eigen actie gedoneerd

Streefbedrag behaald

Streefbedrag verhoogd

Top fondsenwerver

Gedeeld op social media

Donateurs bedankt

€500 euro opgehaald: t-shirt verdiend

My Updates

Trainingsschema van de halve marathon gestart

Tuesday 21st Jan
Vorige week ben ik gestart met het schema van de halve marathon. Het schema duurt 19 weken en de eindtijd zal hopelijk tussen de 2.13-2.19 zijn! 

Zonder twijfel

Saturday 19th Oct
Vandaag kreeg ik het appje van Sabine want ze had spontaan besloten om te gaan hardlopen voor KWF. Ze vroeg of ik mee wilden doen terwijl ik aan het werk was.  Eigenlijk heb ik niet echt hoeven twijfelen, want waarom niet bewegen terwijl ik dankbaar mag zijn met het feit dat ik gewoon gezond ben. 

Thank you to my Sponsors

15.75

Jolanda Torsius

Heel veel succes!!

15

Anthe

Zet hem op! ❤️

5.75

Maike

Succes Kyara, wat goed van je! Zet hem op.

25.4

Anonymous

25.4

J.m Ebbelaar

vind het grote klasse van je om dit te doen.staan voor 1000?hter je. liefs Joke en Antoon.

50

Michelle Vermeul

Fantastisch doel, heel veel succes en top dat jullie dit gaan doen, of je het nu haalt of niet. Ik support jou en het KWF xxx

15.4

Anonymous