Ik fiets tegen kanker tijdens We Are Cycling (Ronde van Nijmegen 2025)
Ik fiets mee om geld op te halen voor kankeronderzoek. Geld dat heel hard nodig is, want maar liefst 1 op de 2 mensen in Nederland krijgt de diagnose kanker. Maar ik fiets ook mee om de lieve mensen uit mijn directe omgeving die getroffen zijn en getroffen zijn geweest door deze ziekte, een hart onder de riem te steken. Sponsor mij en help KWF met de financiering van fundamenteel onderzoek naar kanker. Namens KWF en mijzelf: un très grand merci!
Mijn updates

Prachtige rit
Monday 12th MayZo, de Ronde van Nijmegen is achter de rug. Ruim 1500 euro opgehaald dankzij jullie gulle giften. Heel veel dank hiervoor!

Wat een start!
Wednesday 26th MarHeel erg veel dank voor de fantastische donaties tot nu toe. Wat een start. En dat in acht uur! Dankzij jullie hulp kan ik het streefbedrag een beetje omhoog schroeven.
Marc's badges

Actiepagina gemaakt

Foto's toegevoegd

E-mails verstuurd

Aan eigen actie gedoneerd

Streefbedrag behaald

Streefbedrag verhoogd

Top fondsenwerver

Gedeeld op social media

Donateurs bedankt
