Fietsen voor het Leven: Mijn Tocht voor het KWF
Op zondag 21 september 2025 ga ik deelnemen aan de 9e editie van de Harbour Tour, een unieke fietstocht door de prachtige Rotterdamse haven, Zuidland, Vierpolders en Rockanje. Maar deze toertocht is voor mij veel meer dan enkel een sportieve uitdaging; het is een kans om mijn steentje bij te dragen aan een doel dat mij na aan het hart ligt: het KWF.
Het KWF, ofwel het Kankerfonds, zet zich onvermoeibaar in voor de strijd tegen kanker en voor het leven van de mensen die deze ziekte hebben overwonnen. Iedereen kent wel iemand die met deze verschrikkelijke ziekte te maken heeft gehad. Voor mij persoonlijk is dit een zeer herkenbaar verhaal. Kanker heeft een grote impact gehad op mijn leven en mijn familie. Mijn vader kreeg op jonge leeftijd de diagnose, maar gelukkig is hij genezen en mocht hij vader worden van mij en mijn broertjes. Zonder hem zou ik hier nu niet zijn. Twee tantes van mij hebben ook de strijd tegen kanker overwonnen. Hun veerkracht is bewonderenswaardig, maar ik besef dat het leven na de ziekte ook zijn eigen uitdagingen met zich meebrengt.
Helaas heb ik ook dierbaren verloren aan deze ziekte. Mijn opa, die veel te jong overleed, laat nog dagelijks een leegte achter in ons leven. Een andere opa verloor ik vorig jaar; hij was moe van de strijd, maar ik ben zo dankbaar dat ik hem zo lang heb mogen kennen. En dan is er nog mijn oma, die al enige tijd met de ziekte leeft. Dankzij medicatie kunnen we de groei van de ziekte tegenhouden en genieten we nog van haar aanwezigheid. Deze momenten zijn onbetaalbaar en herinneren me eraan hoe kwetsbaar het leven is.
Met deze fietstocht wil ik niet alleen mijn liefde voor wielrennen delen, maar ook geld inzamelen voor het KWF. Ik geloof dat ieder van ons de kracht heeft om verandering teweeg te brengen. Met jouw steun kan ik een verschil maken in de levens van mensen die met kanker geconfronteerd worden. Elke donatie, groot of klein, draagt bij aan onderzoek en initiatieven die helpen om levenskwaliteit te verbeteren en hoop te bieden aan diegenen die het nodig hebben.
Ik nodig je uit om mij te steunen in deze bijzondere uitdaging. Samen kunnen we vechten voor het leven en voor een toekomst waarin kanker niet langer de overhand heeft. Wil jij jouw steentje bijdragen en mij ondersteunen tijdens mijn fietstocht? Elke bijdrage is waardevol en helpt ons om een lichtje van hoop te zijn voor velen.
Laten we samen het leven vieren, met al zijn waardevolle momenten. Steun mij in mijn strijd tegen kanker en laten we samen een verschil maken!
Mijn badges

Actiepagina gemaakt

Foto's toegevoegd

E-mails verstuurd

Aan eigen actie gedoneerd

Streefbedrag behaald

Streefbedrag verhoogd

Top fondsenwerver

Gedeeld op social media

Donateurs bedankt

€500 euro opgehaald: t-shirt verdiend
Mijn donateurs

€25.75
Laurens van Doorn

€15.75
Katja Van den

€25.75
Anonymous
💪💪💪!

€25.75
Anonymous
Veel succes!

€15.75
Marit Van Zessen
Heel veel succes, toppertje! 🍀

€10.75
Denise van Dijk

€75
CK

€50
Jeannette
Mooi initiatief, Mignon!

€15.75
Linda van den End
Zet hem op girl power.

€50
Marianne Remie
Who run the world.....? Goed bezig meid

€15.75
Lauren
Heel veel succes! Goed bezig 🙌🏼

€50.75
Rolf Otten
Mignon, goed initiatief en zet hem op!!

€15
Katoesjka
Succes Mignon! Stoer dat je mee doet!

€10.75
Gérome van Asselt

€15
Mariëlle

€20
Jesse
Succes Mig!

€50.75
Henrikus van Asselt
Mooie actie, heel trots op jou!!

€20.75
Suc6 Mignon!