Thijs Vlaeyen

We gaan kapot op de Marmotte

We gaan kapot op de Marmotte

Dit jaar trap ik niet alleen voor mezelf, maar ook voor een doel dat me aan het hart gaat: geld inzamelen voor kankeronderzoek. Dat is keihard nodig, want 1 op de 2 mensen in Nederland krijgt te maken met deze ziekte. Met jouw steun kunnen we KWF helpen om belangrijk onderzoek te financieren. Elke bijdrage, groot of klein, maakt een verschil.

This year, I’m not just cycling for myself—I’m riding for a cause that means a lot to me: raising money for cancer research. This is desperately needed, as 1 in 2 people in the Netherlands will be diagnosed with cancer. With your support, we can help KWF fund crucial research. Every donation, big or small, makes a difference.

Mijn badges

Foto’s toegevoegd

Actiepagina gemaakt

Aan eigen actie gedoneerd

Vijf donaties ontvangen

Streefbedrag behaald

Streefbedrag verhoogd naar meer dan €500

Vermelding op Wall of fame

E-mails verstuurd

Gedeeld op social media

Donateurs bedankt

Mijn updates

Leuvense Ardennen (16 Maart)

Monday 17th Mar

Vandaag een serieuze kuitenbijter-rit door de heuvels rond Leuven, Pellenberg en Lubbeek. Met 90 km op de teller en meer dan 1100 hoogtemeters, was het een aaneenschakeling van beklimmingen—amper tijd om op adem te komen.

Van de steile stukken in Pellenberg tot de verraderlijke klimmetjes rond Lubbeek, het was constant werken. De benen voelden het, maar het uitzicht en de flow in de afdalingen maakten alles goed.

160 km langs het water

Wednesday 12th Mar
Zondag een flinke tocht gemaakt van 160 km in 5 uur en 38 minuten. Roos en ik vertrokken vanuit Leuven en volgden heel wat waterwegen: de Vaart, Nete, Rupel en Schelde. Dat zorgde voor een grotendeels vlak parcours, maar de afstand op zich maakte het toch een stevige training. Lang in het zadel, een constant tempo en veel kilometers malen—perfecte voorbereiding!

Mijn donateurs

40.75

Anoniem

succes, Thijs